Ciello krzesło konferencyjne Klöber

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Ciello to ergonomiczne krzesło konferencyjne niemieckiej marki Klöber o minimalistycznym designie z naturalnym komfortem klasy luksusowej. 

Dzięki wyrazistej, smukłej sylwetce, krzesło konferencyjne tworzy wyjątkowe miejsce do rozmów i inspiracji.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

4 802 zł

Ciello krzesło konferencyjne na płozie niemieckiej marki Klöber.

Krzesła konferencyjne to pierwszy wybór do sal konferencyjnych, które cenią design i wygodę. Wśród wielu modeli na rynku wyróżnia się jeden: Klöber Ciello. Na pierwszy rzut oka imponuje nie tylko ponadczasowo smukłym designem i siedziskiem, które wygląda niemal swobodnie, ale także wyjątkowym komfortem siedzenia.

Krzesło Ciello jest wyrafinowane, nowoczesne i zaprasza do rozmów. Dzięki smukłemu kształtowi i nagrodą za wzornictwo kradnie show każdemu innemu modelowi. 

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami firmy Klöber. 

Dotyczy to również wyściółki DLX® Duo-Latex z dwiema oddychającymi, elastycznymi warstwami lateksowymi. W połączeniu z formowaną pianką umieszczoną pośrodku, użytkownik ma optymalny rozkład nacisku na siedzisko i oparcie. Poprawia to krążenie krwi, unika punktów nacisku i przeciwdziała bólom pleców.

Ciello krzesło konferencyjne płozy Kloeber Design Spichlerz wymiary

Ergonomiczne krzesło konferencyjne Ciello niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród.

Ciello krzesło konferencyjne płozy Kloeber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła konferencyjnego Ciello dotyczy modelu cie56 w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. W ofercie również wersja cie58 z wyższym oparciem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 56 cm
głębokość 61 cm
wysokość 92 cm
wysokość siedziska 43 cm
wysokość podłokietników 68 cm
marka Klöber
design Matthias Dohm, Klöber Design-Team

Napisz opinię

Ciello krzesło konferencyjne Klöber

Ciello krzesło konferencyjne Klöber
Ciello to ergonomiczne krzesło konferencyjne niemieckiej marki Klöber o minimalistycznym designie z naturalnym komfortem klasy luksusowej.  Dzięki wyrazistej, smukłej sylwetce, krzesło konferencyjne tworzy wyjątkowe miejsce do rozmów i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    19 Inne produkty w tek kategorii