Masculo Meeting obrotowe krzesło skandynawskie Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło Masculo Meeting to projekt duetu GamFratesi, Stine Gam i Enrico Fratesi, dla marki Gubi.

Duńska prostota spotyka się z włoską ekstrawagancją w designie. Rezultatem jest ekskluzywne krzesło obrotowe, którego połączenie stali malowanej proszkowo i tapicerki z tkaniny lub skóry pasuje idealnie do każdej przestrzeni komercyjnej jak i domowego biura.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

3 615 zł

Masculo Meeting ekstrawaganckie krzesło obrotowe duńskiej marki Gubi.

Dzięki Masculo Meeting minimalizm duńskich mebli łączy się z nowoczesnymi dynamicznymi liniami. Ten pełen wdzięku projekt wygląda tak samo w domu, w biurach lub przestrzeni komercyjnej, podobnie jak w salonie lub jadalni. Kolumna i rozstawione nogi są dobrze zaprojektowane, aby zapewnić stabilną podstawę i mocne podparcie dla obrotowego siedziska. Oparcie wspiera dolną część pleców i rozciąga się, tworząc wygodne podłokietniki. 

Krzesło Masculo Meeting jest idealne podczas spotkań biznesowych jak i również z rodziną w domu, jest również idealne do użytku jako krzesło okazjonalne, tworząc artystyczny punkt centralny w każdym otoczeniu, w którym zostanie umieszczone.

Cena dotyczy krzesła Masculo Meeting w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Gubi krzesło Masculo Design Spichlerz wymiary

szerokość 69 cm
głębokość 56 cm
wysokość 74 cm
wysokość siedziska 47 cm
waga 9,5 kg
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Masculo Meeting obrotowe krzesło skandynawskie Gubi

Masculo Meeting obrotowe krzesło skandynawskie Gubi
Krzesło Masculo Meeting to projekt duetu GamFratesi, Stine Gam i Enrico Fratesi, dla marki Gubi. Duńska prostota spotyka się z włoską ekstrawagancją w designie. Rezultatem jest ekskluzywne krzesło obrotowe, którego połączenie stali malowanej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii