Cato Legs krzesło Klöber

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Krzesło Cato niemieckiej marki Klöber jest idealnym rozwiązaniem podczas spotkań prywatnych oraz biznesowych i otwiera wszystkie możliwości w zakresie różnorodności modeli, obszaru zastosowania i elastyczności.

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

1 798 zł

Cato krzesło niemieckiej marki Klöber.

Kloeber Cato to elastyczne krzesło dla zdrowej pozycji siedzenia. Krzesło wspiera komfort siedzenia i łatwo dopasowuje się do zmieniających się użytkowników. Krzesło zapewnia wyprostowaną pozycję siedzącą, poprawia dopływ tlenu do mięśni i dostosowuje się do różnych klas wagowych i rozmiarów ciała. 

Cato krzesło 4 Kloeber Design Spichlerz wymiary

Krzesło Cato niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród

Cato krzesło Kloeber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła Cato dotyczy modelu cat57 bez podłokietników w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. Krzesło dostępne również w wersji z podłokietnikami, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 57 cm
głębokość 57 cm
wysokość 84 cm
głębokość siedziska 44 cm
wysokość siedziska 44 cm
marka Klöber
design Matthias Dohm, Klöber Design-Team

Napisz opinię

Cato Legs krzesło Klöber

Cato Legs krzesło Klöber
Krzesło Cato niemieckiej marki Klöber jest idealnym rozwiązaniem podczas spotkań prywatnych oraz biznesowych i otwiera wszystkie możliwości w zakresie różnorodności modeli, obszaru zastosowania i elastyczności. Margarete Klöber dostrzegła potrzebę...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    19 Inne produkty w tek kategorii