Moteo Style Chair Połysk krzesło konferencyjne Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Wyjątkowy kształt i komfort, obrotowe krzesło konferencyjne Moteo Style niemieckiej marki Klöber, to idealne połączenie formy z harmonią ciała i ruchu.

Moteo promuje zdrowie podczas siedzenia, odciąża obszary ramion, zapobiega sztywności mięśni i wspiera wyprostowaną postawę siedzącą.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

7 181 zł

Moteo Style Chair - lakier na wysoki połysk - krzesło konferencyjne niemieckiej marki Klöber.

Płynne linie i płaskie kształty są spójne i wyraźne w harmonii z wymogami ergonomii dla optymalnego wsparcia współczesnej kultury spotkań. Moteo zapewnia mobilność i dynamikę w grupie dyskusyjnej. Po użyciu mechanizm powrotny przywraca ją do pierwotnego ustawienia.

Krzesła konferencyjne Moteo są standardowo wyposażone w oparcie, które porusza się o 15 stopni wraz z użytkownikiem. Dzięki temu Moteo optymalnie podąża za postawą użytkownika.

Klöber postrzega design jako połączenie ergonomii i emocji. 

Odkrycia i wynalazki pochodzące z nauki i technologii wspierają rozwój produktów. Dzięki konsekwentnemu wzornictwu i zaawansowanym technologicznie materiałom, projektant Jörg Bernauer znalazł nową harmonię ergonomii i emocji dla Klöber Moteo. Dzięki Moteo wielokrotnie nagradzany design spotyka się z inteligentną technologią. Nagroda red dot design to jedna z najważniejszych międzynarodowych nagród dla projektantów – Klöber wygrał ją z Moteo. Upragnione trofeum przyznawane jest pracom, które spełniają kryteria takie jak innowacyjność, funkcjonalność, jakość, ergonomia i wysoki stopień wykonania oraz wyjątkowe wzrornictwo.

Gra różnych materiałów podkreśla niezwykły design Moteo Style. Tylna skorupa jest pokryta wytrzymałym lustrzanym wykończeniem o wysokim połysku, dostępnym w kolorze czarnym i białym. Moteo oferuje szeroką gamę możliwych kombinacji z podłokietnikami w matowej lub błyszczącej czerni lub polerowanym aluminium ze skórzanymi nakładkami. 

Moteo Style krzesło konferencyjne mot81 Klöber Design Spichlerz wymiary

Ergonomiczne krzesło konferencyjne Moteo niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród.

Moteo Style krzesło konferencyjne mot81 Klöber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła konferencyjnego Moteo Style conference swivel chair, high-gloss lacquer dotyczy modelu mot81 w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 64 cm / 74 cm
głębokość 60 cm / 69 cm
wysokość 93 cm - 105 cm
głębokość siedziska 46 cm
wysokość siedziska 44 cm
wysokość podłokietników 64 cm - 79 cm
obrotowy tak, z funkcją powrotu
wysokość regulowana tak
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Moteo Style Chair Połysk krzesło konferencyjne Klöber

Moteo Style Chair Połysk krzesło konferencyjne Klöber
Wyjątkowy kształt i komfort, obrotowe krzesło konferencyjne Moteo Style niemieckiej marki Klöber, to idealne połączenie formy z harmonią ciała i ruchu. Moteo promuje zdrowie podczas siedzenia, odciąża obszary ramion, zapobiega sztywności mięśni i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    19 Inne produkty w tek kategorii