Mera Chair Mesh krzesło na płozach Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Krzesło Mera na płozach niemieckiego producenta Klöber, to mocny akcent w miejscu pracy.

Wygodna objętość oparcia i siedziska zapewnia ergonomiczną równowagę siedzenia.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

2 336 zł

Mera visitor chair Mesh na płozach, to krzesło niemieckiej marki Klöber z elastycznym oparciem z siatki.

Krzesła dla gości Mera sprawdzają się jako krzesło w miejscu pracy, w recepcji i poczekalni, a także w sali konferencyjnej. Wyposażone w plecy z tworzywa sztucznego, siatki lub tapicerowane, charakteryzują się wygodną objętością. Dobrze zaprojektowane wymiary i podłokietniki ułatwiają dopasowanie do każdej przestrzeni. Funkcjonalne współdziałanie materiałów zapewnia stabilność w ramie i przyjemny ciepły dotyk, na którym spoczywają ramiona i dłonie.

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami marki Klöber. 

Zintegrowane wzmocnienie pleców dwuwarstwowej siatki 3D zapewnia zdrową pozycję siedzenia. Zrównoważona w produkcji i użytkowaniu Mera oznacza dbałość o ergonomię i ekologię. Wszystkie części wykonane są z trwałych, dających się oddzielić materiałów, poduszki do siedzenia są wymienne.

Krzesło jest formalnie zredukowane i tworzy płynne przejście od cylindrycznego kształtu ramy rurowej do podłokietnika i oparcia. Klarowność i precyzja decydują o wrażeniu. Krzesło można ustawić pod dowolnym stołem, aby zaoszczędzić miejsce dzięki rozsądnie proporcjonalnym podłokietnikom.

Krzesło Mera visitor chair jest dostępne z oparciem siatkowym, plastikowym lub tapicerowanym. Podstawa jest dostępna na płozach, czterech nogach, opcjonalnie z kółkami.

Mera mer46 krzesło konferencyjne płozy Klöber Design Spichlerz wymiary

Ergonomiczne krzesło konferencyjne Mera niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród

Ergonomiczne krzesło konferencyjne Mera niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród

Podana cena krzesła konferencyjnego Mera visitor chair Mesh dotyczy modelu z elastycznym oparciem z siatki na płozach mer46, w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. 

W ofercie również wersja mer56 w pełni tapicerowana. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 57 cm
głębokość 62 cm
wysokość 87 cm
głębokość siedziska 46 cm
wysokość siedziska 44 cm
wysokość podłokietników 66 cm
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Mera Chair Mesh krzesło na płozach Klöber

Mera Chair Mesh krzesło na płozach Klöber
Krzesło Mera na płozach niemieckiego producenta Klöber, to mocny akcent w miejscu pracy. Wygodna objętość oparcia i siedziska zapewnia ergonomiczną równowagę siedzenia.   Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    19 Inne produkty w tek kategorii