Leonard Chandelier | Menu | design Søren Rose kliknij aby powiększyć

Leonard Chandelier

Søren Rose

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawska lampa wisząca Leonard Chandelier duńskiego producenta Menu projektowana przez Søren Rose.

Leonard Chandelier idealnie pasuję do loftów, wnętrz industrialnych i wnętrz skandynawskich.

 

Kolekcja lamp Tribeca rozpoczęła się od klasycznej amerykańskiej podróży samochodem. Duński projektant Søren Rose podróżował po Stanach Zjednoczonych zbierając lampy od początku do połowy XX wieku. 

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

2 096 zł

Søren Rose zabrał swoją skrzynkę do studia w Nowym Jorku, zdemontował je i ponownie zmontował, mieszając i dopasowując lampy. Z tych eksperymentów narodziła się kolekcja Tribeca, zainspirowana splendorem Nowego Jorku pod koniec lat 30., z zdecydowanie industrialnym klimatem.

Napisz opinię

Leonard Chandelier

Leonard Chandelier
Skandynawska lampa wisząca Leonard Chandelier duńskiego producenta Menu projektowana przez Søren Rose. Leonard Chandelier idealnie pasuję do loftów, wnętrz industrialnych i wnętrz skandynawskich.   Kolekcja lamp Tribeca rozpoczęła się od...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii