Kami designerski stołek Lapalma

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

KAMI Lapalma, uniwersalne siedzisko zaprojektowane przez Mario Ferrariniego, które może być również wspaniałym dodatkiem do naszych kolekcji. 

Bawiąc się kartką papieru, składając ją zgodnie z zasadami origami, Mario Ferrarini stworzył oryginalny i niezwykły stołek, który elegancko poszerza kolekcję Lapalma. 

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak stołek Kami.

Więcej szczegółów

1 449 zł

Kami designerski stołek włoskiej marki Lapalma. Design Mario Ferrarini.

KAMI, po japońsku „kartka papieru”, to forma czystego uwodzenia, która łączy w sobie fantazję i funkcjonalność, miękkość, odporność i wygodę. Surowcem jest sklejka, która pokornie podąża za linią projektu i jego trójwymiarową realizacją. Środkowy otwór, który stabilizuje siedzisko oraz nogi, staje się wygodnym uchwytem i podkreśla przyjemny profil „kołyski”. Łatwy do układania w stosy, KAMI podąża za nami wszędzie jak notatnik, w którym każdego dnia zapisuje chwile relaksu i kreatywności.

Designerskie nietypowe krzesło nowoczesne Kami Lapalma

Designerskie nietypowe krzesło nowoczesne Kami Lapalma wymiary

Stołek Kami Lapalma, dostępne opcje wykończenia 

Stołek Kami Lapalma, dostępne opcje wykończenia

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Siedzisko Kami Lapalma dostępne jest w szerokiej gamie kolorów, opracuj własne aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat nowoczesnego stołka Kami zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 41 cm
głębokość 41 cm
wysokość 46 cm
marka Lapalma
design Mario Ferrarini

Napisz opinię

Kami designerski stołek Lapalma

Kami designerski stołek Lapalma
KAMI Lapalma, uniwersalne siedzisko zaprojektowane przez Mario Ferrariniego, które może być również wspaniałym dodatkiem do naszych kolekcji.  Bawiąc się kartką papieru, składając ją zgodnie z zasadami origami, Mario Ferrarini stworzył oryginalny...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii