Eave Dining Sofa modułowa sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zarówno w wersji do salonu, jak i równie okazałej do jadalni, Eave Dining Audo Copenhagen wnosi współczesny minimalizm do nowoczesnej aranżacji wnętrz. Design Norm Architects.

Eave Dining Audo Copenhagen osadzona na smukłych metalowych nogach, ma uderzająco smukłą sylwetkę i jest dostępna w różnych rozmiarach odpowiednich do użytku w restauracjach i hotelach, a także w domu jako substytut ławki lub zwykłych krzeseł do jadalni.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

7 448 zł

Eave Dining Sofa modułowa sofa do jadalni duńskiej marki Audo Copenhagen.

Połączenie wygodnej sofy modułowej i funkcjonalnej ławy to pomysłowy sposób na wprowadzenie domowej atmosfery do przestrzeni komercyjnych i eleganckiego, nowoczesnego designu do prywatnych jadalni i pomieszczeń mieszkalnych.

Zainspirowana architekturą sofa modułowa Eave Dining bierze swoją nazwę od „okapu” – dolnej krawędzi dachu wystającej ponad ścianę. Charakterystycznym detalem sofy są wewnętrzne „okapy” – zakrzywione tapicerowane podłokietniki, które nadają sofie wyrazistego charakteru.

Eave Dining Modular Sofa 80 Audo Copenhagen dostępne moduły

Eave Dining Modular Sofa 80 MENU dostępne moduły

Eave Dining Sofa 80 Audo Copenhagen wymiary

Eave Dining Sofa MENU w Design Spichlerz centralny wymiary

Eave Dining Sofa narożnik Audo Copenhagen wymiary

Eave Dining Sofa MENU w Design Spichlerz narożnik wymiary

Cena dotyczy sofy modułowej Eave Dining Modular Sofa Corner Audo Copenhagen z tapicerką w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Eave Dining Sofa MENU w Design Spichlerz centralny tapicerka

Sofa modułowa Audo Copenhagen Eave Dining Sofa z charakterystycznym – i wyraźnie wygodnym – wygięciem oparcia jest dostępna w wielu opcjach tapicerki tekstylnej i skórzanej. 

szerokość 75 cm
głębokość 75 cm
wysokość 79 cm
głębokość siedziska 45 cm
wysokość siedziska 48 cm
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Eave Dining Sofa modułowa sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu

Eave Dining Sofa modułowa sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu
Zarówno w wersji do salonu, jak i równie okazałej do jadalni, Eave Dining Audo Copenhagen wnosi współczesny minimalizm do nowoczesnej aranżacji wnętrz. Design Norm Architects. Eave Dining Audo Copenhagen osadzona na smukłych metalowych nogach, ma...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii