Eave Dining Sofa 280 nowoczesna sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zarówno w wersji do salonu, jak i równie okazałej do jadalni, sofa Eave Dining 280 Audo Copenhagen wnosi współczesny minimalizm do nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Sofa Eave Dining 280 Menu osadzona na smukłych metalowych nogach, ma uderzająco smukłą sylwetkę i jest dostępna w różnych rozmiarach odpowiednich do użytku w restauracjach i hotelach, a także w domu jako substytut ławki lub zwykłych krzeseł do jadalni.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

12 282 zł

Eave Dining Sofa 280 nowoczesna ławka / sofa do jadalni duńskiej marki Audo Copenhagen. Design Norm Architects.

Połączenie wygodnej sofy 280 cm i funkcjonalnej ławy to pomysłowy sposób na wprowadzenie domowej atmosfery do przestrzeni komercyjnych i eleganckiego, nowoczesnego designu do prywatnych jadalni i pomieszczeń mieszkalnych.

Zainspirowana architekturą sofa Eave Dining 280 bierze swoją nazwę od „okapu” – dolnej krawędzi dachu wystającej ponad ścianę. Charakterystycznym detalem sofy są wewnętrzne „okapy” – zakrzywione tapicerowane podłokietniki, które nadają sofie wyrazistego charakteru.

Eave Dining Sofa 280 Audo Copenhagen dostępne opcje

Eave Dining Sofa 280 MENU w Design Spichlerz opcje

Eave Dining Sofa 280 Audo Copenhagen wymiary

Eave Dining Sofa 280 MENU w Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy sofy Eave Dining Sofa 280 Audo Copenhagen z tapicerką w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Eave Dining Sofa 280 MENU w Design Spichlerz tapicerka

Sofa Audo Copenhagen Eave Dining Sofa 280 z charakterystycznym – i wyraźnie wygodnym – wygięciem oparcia jest dostępna w wielu opcjach tapicerki tekstylnej i skórzanej. 

szerokość 280 cm
głębokość 75 cm
głębokość siedziska 45 cm
wysokość siedziska 48 cm
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Eave Dining Sofa 280 nowoczesna sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu

Eave Dining Sofa 280 nowoczesna sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu
Zarówno w wersji do salonu, jak i równie okazałej do jadalni, sofa Eave Dining 280 Audo Copenhagen wnosi współczesny minimalizm do nowoczesnej aranżacji wnętrz. Sofa Eave Dining 280 Menu osadzona na smukłych metalowych nogach, ma uderzająco smukłą...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii