Eave Dining Sofa 200 nowoczesna sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zarówno w wersji do salonu, jak i równie okazałej do jadalni, sofa Eave Dining 200 Audo Copenhagen wnosi współczesny minimalizm do nowoczesnej aranżacji wnętrz. Design Norm Architects.

Sofa Eave Dining 200 osadzona na smukłych metalowych nogach, ma uderzająco smukłą sylwetkę i jest dostępna w różnych rozmiarach odpowiednich do użytku w restauracjach i hotelach, a także w domu jako substytut ławki lub zwykłych krzeseł do jadalni.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

10 300 zł

Eave Dining Sofa 200 nowoczesna ławka / sofa do jadalni duńskiej marki Audo Copenhagen.

Połączenie wygodnej sofy 200 cm i funkcjonalnej ławy to pomysłowy sposób na wprowadzenie domowej atmosfery do przestrzeni komercyjnych i eleganckiego, nowoczesnego designu do prywatnych jadalni i pomieszczeń mieszkalnych.

Zainspirowana architekturą sofa Eave Dining 200 bierze swoją nazwę od „okapu” – dolnej krawędzi dachu wystającej ponad ścianę. Charakterystycznym detalem sofy są wewnętrzne „okapy” – zakrzywione tapicerowane podłokietniki, które nadają sofie wyrazistego charakteru.

Eave Dining Sofa 200 Audo Copenhagen dostępne opcje

Eave Dining Sofa 200 MENU dostępne opcje

Eave Dining Sofa 200 Audo Copenhagen wymiary

Eave Dining Sofa 200 MENU Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy sofy Eave Dining Sofa 200 Audo Copenhagen z tapicerką w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Eave Dining Sofa 280 MENU w Design Spichlerz tapicerka

Sofa Audo Copenhagen Eave Dining Sofa 200 z charakterystycznym – i wyraźnie wygodnym – wygięciem oparcia jest dostępna w wielu opcjach tapicerki tekstylnej i skórzanej.

szerokość 200 cm
głębokość 75 cm
głębokość siedziska 45 cm
wysokość siedziska 48 cm
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Eave Dining Sofa 200 nowoczesna sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu

Eave Dining Sofa 200 nowoczesna sofa do jadalni Audo Copenhagen Menu
Zarówno w wersji do salonu, jak i równie okazałej do jadalni, sofa Eave Dining 200 Audo Copenhagen wnosi współczesny minimalizm do nowoczesnej aranżacji wnętrz. Design Norm Architects. Sofa Eave Dining 200 osadzona na smukłych metalowych nogach,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii