Basket High nowoczesna sofa wysoka Softline

Matthias Demacker

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerska, nowoczesna kanapa z wysokim oparciem Basket Sofa high backrest duńskiej marki Softline. Projekt Matthias Demacker.

Zainspirowana koszami plażowymi, Basket Sofa high backrest Softline została zaprojektowana jako zintegrowany system modułowy z dwiema różnymi wysokościami oparcia, który pozwala współtworzyć i projektować siedzenia tak jak lubisz. 

  

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak sofa Basket high backrest, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

10 275 zł 10 275 zł

Sofa Basket High backrest z wysokim oparciem o współczesnym wzornictwie duńskiej marki Softline.

Inspiracją dla Softline do stworzenia tej pięknej sofy Basket high backrest były kolorowe leżaki plażowe, w których można wygodnie odpocząć. Podobnie jak kokon, Basket Sofa high backrest daje również poczucie bezpieczeństwa i wygodnego siedzenia. Wyjątkowo wysokie oparcia sofy zapewnia izolację akustyczną, co pozwala na dyskretne rozmowy, których nie słychać z zewnątrz. Dwie różne regulacje wysokości zapewniają najwyższy komfort siedzenia.

Sofa Basket high backrest Softline idealnie komponuje się z fotelem Basket High jak i pufami: małą Basket Pouf Small oraz dużą Basket Pouf Large które mogą służyć jako podnóżek lub stolik.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie tworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa min. dzięki sofie Basket high backrest.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki sofy Basket high dostępne są na stronie Softline

Cena sofy Basket high backrest marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Basket Sofa high backrest Softline, tapicerka Eco Cotton

Basket Sofa high backrest Softline tapicerka Eco Cotton

Basket Sofa high backrest Softline, tapicerka Griffon

Basket Sofa high backrest Softline tapicerka Griffon

Basket Sofa high backrest Softline, tapicerka Vision

Basket Sofa high backrest Softline tapicerka Vision

Sofa Basket High marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, dobierz pufę i stwórz wygodne miejsce do odpoczynku jako kanapa z podnóżkiem.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Seria Basket Sofa high backrest to nowoczesne kanapy do salonu z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 152 x D 74 x H 126, SH 42 cm
szerokość 152 cm
głębokość 74 cm
wysokość 126 cm
wysokość siedziska 42 cm
marka Softline
design Matthias Demacker
Inne Połączenie 2 tkanin / kolorów: cena + 10%

Napisz opinię

Basket High nowoczesna sofa wysoka Softline

Basket High nowoczesna sofa wysoka Softline
Designerska, nowoczesna kanapa z wysokim oparciem Basket Sofa high backrest duńskiej marki Softline. Projekt Matthias Demacker. Zainspirowana koszami plażowymi, Basket Sofa high backrest Softline została zaprojektowana jako zintegrowany system...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii