Clay Pouf elegancka pufa Softline

Javier Moreno

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Elegancka, minimalistyczna pufa / stolik Clay duńskiej marki Softline. Design JAVIER MORENO.

Kolekcja Clay to symbol komfortu. Pufa Clay Softline wnosi domowe ciepło do każdej przestrzeni zarówno domowej jak i publicznej. 

Kolekcja Clay jest laureatem nagrody GOOD DESIGN Award 2019.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa Clay, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

3 101 zł

Clay Pouf elegancka, komfortowa pufa do siedzenia duńskiej Softline.

Pufa Clay ma silną, rzeźbiarską ekspresję, jednocześnie emanuje miękkimi kształtami, która nadaje świeży i nowoczesny akcent prywatnym domom i przestrzeniom publicznym. Ciągły szew na krawędzi pufy tworzy elegancki i minimalistyczny wygląd. Dzięki miękkiej i wygodnej tapicerce Clay jest idealnym miejscem relaksu i odpoczynku.

Do rodziny Clay Pouf Softline należy również fotel Clay oraz sofa Clay tworząc piękne dopełnienie kolekcji.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w pufie Clay.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Clay Pouf dostępne są na stronie Softline

Cena Clay Pouf Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Pufa Clay Softline, tapicerka Eco Cotton

Pufa Clay Softline tapicerka Eco Cotton

Pufa Clay Softline, tapicerka Griffon

Pufa Clay Softline tapicerka Griffon

Pufa Clay Softline, tapicerka Vision

Pufa Clay Softline tapicerka Vision

Pufa Clay marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją do swojej przestrzeni.

szerokość 96 cm
głębokość 92 cm
wysokość 39 cm
marka Softline
design JAVIER MORENO

Javier Moreno

Javier Moreno projektuje dla SOFTLINE od 2010 r, a jego filozofią projektowania jest to, że projektowanie powinno być czymś, co ma znaczenie. W czasach, gdy wszystko staje się niematerialne i coraz bardziej wirtualne, wierzy, że ludzie nadal potrzebują w życiu codziennym przedmiotów fizycznych i estetycznych. Javier Moreno jest skrupulatny w swoim procesie projektowania. Jego podejście jest jasne, proste i koncentruje się na ludziach, którzy będą korzystać z mebli.

Napisz opinię

Clay Pouf elegancka pufa Softline

Clay Pouf elegancka pufa Softline
Elegancka, minimalistyczna pufa / stolik Clay duńskiej marki Softline. Design JAVIER MORENO. Kolekcja Clay to symbol komfortu. Pufa Clay Softline wnosi domowe ciepło do każdej przestrzeni zarówno domowej jak i publicznej.  Kolekcja Clay jest...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii