Croissant Sofa skórzana skandynawska sofa Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Croissant to kolekcja z 1962 roku sygnowana przez słynnego duńskiego projektanta Illuma Wikkelsø, w nowej odsłonie marki Gubi.

Fotel i sofa Croissant nie tylko zachwycają oko, ale zapraszają na chwile absolutnego relaksu w komfortowych warunkach.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

38 671 zł

Croissant skórzana skandynawska sofa trzyosobowa duńskiej marki Gubi.

Zabawna, zmysłowa i subtelnie wykonana, nowo wymyślona sofa Croissant stanowi mocny akcent w każdym wnętrzu będąc pamiątką dla pokoleń. Bez wątpienia dzieło znanego architekta i projektanta Ilum Wikkelsø, Croissant był jego lekceważącą grą wobec bardziej tradycyjnej sofy Chesterfield, wykorzystując francuskie ciastko jako inspirujące odniesienie. Wydana po raz pierwszy w 1962 roku, uchwyciła ducha czasu optymistycznej dekady i od tamtej pory jest cenionym dziełem kolekcjonerskim.

Teraz Gubi subtelnie dopracowało oryginał, aby pasował do dzisiejszych kształtów ciała i dał nowemu pokoleniu możliwość cieszenia się wizją Wikkelsø.

Bogactwo charakteru sofy Croissant sprawia, że ​​idealnie nadaje się jako wyróżniający element w domu, miejscu pracy lub hotelowym lobby.

Trzyosobowa sofa Croissant została zaprojektowana z myślą o relaksie i komforcie. 

Cena dotyczy sofy w tapicerce skórzanej z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Gubi sofa skórzana Croissant Design Spichlerz wymiary

szerokość 230 cm
głębokość 88 cm
wysokość 67 cm
wysokość siedziska 46 cm
waga 61 kg
stelaż drewno
marka Gubi
design Illum Wikkelsø

Napisz opinię

Croissant Sofa skórzana skandynawska sofa Gubi

Croissant Sofa skórzana skandynawska sofa Gubi
Croissant to kolekcja z 1962 roku sygnowana przez słynnego duńskiego projektanta Illuma Wikkelsø, w nowej odsłonie marki Gubi. Fotel i sofa Croissant nie tylko zachwycają oko, ale zapraszają na chwile absolutnego relaksu w komfortowych warunkach....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii