Revers Sofa 3 elegancka sofa skandynawska Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Sofa trzyosobowa Revers zaprojektowana i wydana przez markę Gubi, uosabia miękką, zaokrągloną formę, która zaprasza do relaksu.

Luksusowa sofa Revers może bezproblemowo stanowić główną atrakcję w każdym pomieszczeniu.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

24 414 zł

Revers Sofa 3 elegancka, skandynawska sofa trzyosobowa duńskiej marki Gubi.

Zmysłowe, eleganckie, zamaszyste krawędzie tworzą przyciągającą wzrok, rzeźbiarską strukturę, która odnajduje się w każdym stylu. Kształt sofy Revers tworzy harmonijną estetykę, która może współgrać zarówno z klasycznymi, jak i współczesnymi przestrzeniami. 

Piękny dodatek do salonu, sofa Revers uosabia przytulny, odświeżający nowoczesny design. 

Sofa Revers Gubi to idealne rozwiązanie zarówno do użytku mieszkalnego, jak i komercyjnego, dzięki solidnej konstrukcji i ponadczasowemu wzornictwu, z pewnością zajmie centralne miejsce w dowolnym miejscu.

Cena dotyczy sofy trzyosobowej Rever marki Gubi w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Gubi sofa 215 Revers Design Spichlerz wymiary

szerokość 215 cm
głębokość 100 cm
wysokość 77 cm
wysokość siedziska 40 cm
waga 73 kg
stelaż drewno
marka Gubi
design GUBI Furniture Collection

Napisz opinię

Revers Sofa 3 elegancka sofa skandynawska Gubi

Revers Sofa 3 elegancka sofa skandynawska Gubi
Sofa trzyosobowa Revers zaprojektowana i wydana przez markę Gubi, uosabia miękką, zaokrągloną formę, która zaprasza do relaksu. Luksusowa sofa Revers może bezproblemowo stanowić główną atrakcję w każdym pomieszczeniu.   Gubi łączy zapomniane ikony...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii