Elle Corner sofa modułowa Softline

Charlotte Honcke

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Sofa modułowa o miękkim kobiecym wyglądzie, narożnik Elle Corner duńskiej marki Softline. Projekt Charlotte Høncke.

Elle Corner element Softline to elastyczna sofa modułowa o miękkim wyglądzie. Jej kształt jest okrągły, organiczny i dopasowany, a zaokrąglone oparcie i podłokietniki sprawiają, że jest bardzo wygodny. 

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak narożnik Elle Corner, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

6 356 zł

Elle Corner bardzo wygodna sofa modułowa duńskiej Softline.

Sofa Elle Corner składa się z dwóch modułów narożnych (prawy / lewy) oraz modułu centralnego, co daje możliwość wykonania małej kanapy lub dużego narożnika. Ponieważ nie jest zbyt głęboka, dobrze nadaje się również do małych pomieszczeń.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w sofie modułowej Elle Corner element.

Do rodziny Elle Single Softline należy również element centralny Elle Single tworząc piękne uzupełnienie kolekcji.

Komfort, wygoda i szeroki wachlarz aranżacji to słowa kluczowe, które definiują sofę Elle Corner Softline.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Elle Corner dostępne są na stronie Softline

Cena sofy Elle Corner dotyczy jednego elementu w tapicerce z I przedziału cenowego Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Sofa modułowa Elle Corner Softline, tapicerka Eco Cotton

Sofa modułowa Elle Corner Softline tapicerka Eco Cotton

Sofa modułowa Elle Corner Softline, tapicerka Griffon

Sofa modułowa Elle Corner Softline tapicerka Griffon

Sofa modułowa Elle Corner Softline, tapicerka Vision

Sofa modułowa Elle Corner Softline tapicerka Vision

Sofa modułowa Elle Corner element marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Dobierz element centralny i stwórz wygodne miejsce do odpoczynku w swoim salonie.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Elle Coner element to funkcjonalna kanapa modułowa, którą łatwo można zmienić w narożnik modułowy od SOFTLINE.

szerokość 115 cm
głębokość 85 cm
wysokość 80 cm
wysokość siedziska 42 cm
marka Softline
design CHARLOTTE HØNCKE

Charlotte Honcke


Fascynuje mnie sztuka, formy i materiały. Grafika i moda to także rzeczy, które mnie inspirują. Żałuję, że nie zaprojektowałem mojego małego Fiata 500. Ma piękny i słodki wyraz, w którym łatwo się zakochać. Dobry projekt jest wtedy, gdy istnieją funkcjonalne i estetyczne kąty. Oprócz tych dwóch cech, projekt musi zaskakiwać lub zawierać ekscytujące szczegóły, które sprawiają, że jesteś zaciekawiony, więc wystarczy dotknąć, zobaczyć lub wypróbować meble. Jako projektantka jestem bardzo ciekawa i niezwykle szczęśliwa, że mogę pracować z tym, co mnie pasjonuje.

Napisz opinię

Elle Corner sofa modułowa Softline

Elle Corner sofa modułowa Softline
Sofa modułowa o miękkim kobiecym wyglądzie, narożnik Elle Corner duńskiej marki Softline. Projekt Charlotte Høncke. Elle Corner element Softline to elastyczna sofa modułowa o miękkim wyglądzie. Jej kształt jest okrągły, organiczny i dopasowany, a...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii