Plus Classic sofa modułowa Lapalma

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Kolekcja sof modułowych Plus marki Lapalma łączy w sobie elegancję z maksymalną wszechstronnością. Design Francesco Rota.

Z tego połączenia kształtów i kolorów powstają sofy PLUS, system modułowych elementów, które podkreślają charakter wszystkich przestrzeni.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak sofa Plus Classic.

Więcej szczegółów

18 369 zł

Plus Classic sofa modułowa włoskiej marki Lapalma.

Profil sofy modułowej Plus jest miękki, a siedzisko wystarczająco szerokie, aby pomieścić ciało w pozycji leżącej. Można znaleźć wiele rozwiązań dzięki niezwykle prostemu systemowi łączenia, który na nowo układa kształty i na nowo definiuje profil. Mały, ale ważny świat do gromadzenia się w domu, w biurze lub w dowolnej przestrzeni.

System PLUS obejmuje podłokietnik, który może służyć również jako stolik boczny pomiędzy dwoma siedzeniami: jego blat z HPL Fenix ​​lub dębu jest również dostępny z gniazdkami do ładowania smartfonów, tabletów lub notebooków.

Plus to nowoczesna sofa do przestrzeni publicznych lub komfortowa kombinacja różnych elementów do salonu. PLUS oferuje wiele możliwych konfiguracji zapewniających wygodne rozwiązanie w połączeniu z stonowaną elegancją marki Lapalma.

Plus sofa modułowa siedzisko D215 wymiary seat 94x64 H40

Plus sofa modułowa siedzisko D215 wymiary seat 94x64 H40

Plus sofa modułowa oparcie D230 wymiary backrest 94x34 H68

Plus sofa modułowa oparcie D230 wymiary backrest 94x34 H68

Designerska sofa Plus Classic Lapalma

Designerska sofa Plus Classic Lapalma

Sofa modułowa Plus Lapalma, dostępne wersje 

Sofa modułowa Plus Lapalma dostępne wersje

Sofa modułowa Plus Lapalma, dodatkowe rozwiązania

Sofa modułowa Plus Lapalma dodatkowe rozwiązania

Cena dotyczy sofy Plus Classic: siedzisko D215 seat 94x64 H40 x2 + oparcie D230 x4 backrest 94x34 H68 + łączniki D236K x12 linking bracket for seats Lapalma w tapicerce z I grupy cenowej.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Sofa włoska Plus Lapalma dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, opracuj własną aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat minimalistycznej sofy modułowej Plus zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość siedzisko 94 cm | oparcie 94 cm
głębokość siedzisko 64 cm | oparcie 34 cm
wysokość siedzisko 40 cm | oparcie 68 cm
wysokość siedziska siedzisko 40 cm
marka Lapalma
design Francesco Rota

Napisz opinię

Plus Classic sofa modułowa Lapalma

Plus Classic sofa modułowa Lapalma
Kolekcja sof modułowych Plus marki Lapalma łączy w sobie elegancję z maksymalną wszechstronnością. Design Francesco Rota. Z tego połączenia kształtów i kolorów powstają sofy PLUS, system modułowych elementów, które podkreślają charakter wszystkich...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii