Ikebana wazon na kwiaty Fritz Hansen

Jaime Hayon

projekt wykonany na zamówienie

Wazon Ikebana, zaprojektowany przez Jaime Hayona dla Fritz Hansen, nawiązuje do wielowiekowej japońskiej sztuki układania kwiatów. 

Wazon Ikebana został zaprojektowany tak, aby uhonorować każdy umieszczony w nim kwiat, od łodygi po koronę.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne akcesoria jak wazon Ikebana.

Więcej szczegółów

535 zł 535 zł

Wazon szklany Ikebana duńskiej marki Fritz Hansen.

Zainspirowany japońską miłością do kwiatów, wazon Ikebana, ma na celu okazanie całej rośliny. Wazon wykonany jest z bezbarwnego, ręcznie dmuchanego szkła połączonego z środkiem, składającym się z dwóch płytek z różnymi otworami. Otwory pomagają wyeksponować każdy kwiat z osobna i stworzyć przyciągający wzrok akcent.

Wazon dekoracyjny Ikebana dostępny jest w trzech wielkościach. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Fritz Hansen, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość S 12 cm | M 24 cm | L 33,5 cm
głębokość L 9,5 cm
wysokość S 13 cm | 15,5 cm | L 13 cm
marka Fritz Hansen
design Jaime Hayon

Napisz opinię

Ikebana wazon na kwiaty Fritz Hansen

Ikebana wazon na kwiaty Fritz Hansen
Wazon Ikebana, zaprojektowany przez Jaime Hayona dla Fritz Hansen, nawiązuje do wielowiekowej japońskiej sztuki układania kwiatów.  Wazon Ikebana został zaprojektowany tak, aby uhonorować każdy umieszczony w nim kwiat, od łodygi po koronę.   Fritz...
    Jesteś robotem?

    12 Inne produkty w tek kategorii