Stockholm Horizon L -10% wazon z artystycznymi motywami Stelton

Bernadotte & Kylberg

1 sztuka

na stanie

Skandynawski wazon Stockholm Horizon Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku.

Stockholm Horizon Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze.

Ambicją Stelton i ich starannie dobranych, utalentowanych projektantów jest tworzenie ponadczasowych i funkcjonalnych projektów, które sprawią, że codzienne życie stanie się nieco piękniejsze.

Więcej szczegółów

1 260 zł

Stockholm Horizon wazon z artystycznymi motywami duńskiej marki Stelton zaprojektowany przez Bernadotte & Kylberg.

Projektanci stworzyli serię organicznych, miękkich i ponadczasowych wazonów, łącząc je z różnymi wyrazistymi, artystycznymi wzorami.

Wazon Stockholm Horizon Vase inspirowany jest pełną paletą niebieskich odcieni odbijających się w Morzu Bałtyckim przez cały rok.

Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy egzemplarz wazonu Stockholm Horizon Vase jest wykończony ręcznie przez co mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy zdjęciem a rzeczywistym rysunkiem. Przez to każdy egzemplarz jest unikalny.

Stockholm Horizon dostępny jest również na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze. Zapraszamy do kontaktu.

Oferowany model to wersja L Ø22,5 cm z kolekcji Stockholm Horizon Stelton do kupienia w naszym showroomie w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Duży wazon Stockholm Horizon doskonale podtrzymuje zmysłowe bukiety. Można go również wykorzystać na kilka ozdobnych łodyg kwiatowych na stole lub jako wazon podłogowy na gałęzie. Jest to wspaniały przedmiot sam w sobie, gdy nie jest wypełniony pięknymi kwiatami.

Wszystkie produkty w Design Spichlerz są oryginalne i objęte gwarancją!

szerokość 22,5 cm
głębokość 22,5 cm
wysokość 21,2 cm
marka Stelton
design Bernadotte & Kylberg

Napisz opinię

Stockholm Horizon L -10% wazon z artystycznymi motywami Stelton

Stockholm Horizon L -10% wazon z artystycznymi motywami Stelton
Skandynawski wazon Stockholm Horizon Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Horizon Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    22 Inne produkty w tek kategorii