Stockholm Aquatic M wazon z artystycznymi motywami Stelton

Bernadotte & Kylberg

1 sztuka

na stanie

Skandynawski wazon Stockholm Aquatic Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku.

Stockholm Aquatic Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze.

Ambicją Stelton i ich starannie dobranych, utalentowanych projektantów jest tworzenie ponadczasowych i funkcjonalnych projektów, które sprawią, że codzienne życie stanie się nieco piękniejsze.

Więcej szczegółów

814 zł

Stockholm Aquatic wazon z artystycznymi motywami duńskiej marki Stelton zaprojektowany przez Bernadotte & Kylberg.

Projektanci stworzyli serię organicznych, miękkich i ponadczasowych wazonów, łącząc je z różnymi wyrazistymi, artystycznymi wzorami.

Wazon Stockholm Aquatic Vase inspirowany jest pełną paletą niebieskich odcieni odbijających się w Morzu Bałtyckim przez cały rok.

Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy egzemplarz wazonu Stockholm Aquatic Vase jest wykończony ręcznie przez co mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy zdjęciem a rzeczywistym rysunkiem. Przez to każdy egzemplarz jest unikalny.

Stockholm Aquatic dostępny jest również na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze. Zapraszamy do kontaktu.

Oferowany model to wersja M Ø16,6 cm z kolekcji Stockholm Aquatic Stelton do kupienia w naszym showroomie w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Wszystkie produkty w Design Spichlerz są oryginalne i objęte gwarancją!

średnica Ø16,6 cm
materiał aluminium, emalia
marka Stelton
design Bernadotte & Kylberg

Napisz opinię

Stockholm Aquatic M wazon z artystycznymi motywami Stelton

Stockholm Aquatic M wazon z artystycznymi motywami Stelton
Skandynawski wazon Stockholm Aquatic Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Aquatic Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    22 Inne produkty w tek kategorii