Stockholm Lignum S wazon z artystycznymi motywami Stelton

Bernadotte & Kylberg

1 sztuka

na stanie

Skandynawski wazon Stockholm Lignum Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku.

Stockholm Lignum Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze.

Ambicją Stelton i ich starannie dobranych, utalentowanych projektantów jest tworzenie ponadczasowych i funkcjonalnych projektów, które sprawią, że codzienne życie stanie się nieco piękniejsze.

Więcej szczegółów

432 zł

Stockholm Lignum wazon z artystycznymi motywami duńskiej marki Stelton zaprojektowany przez Bernadotte & Kylberg.

Projektanci stworzyli serię organicznych, miękkich i ponadczasowych wazonów, łącząc je z różnymi wyrazistymi, artystycznymi wzorami.

Wazon Stockholm Lignum Vase inspirowany jest pełną paletą niebieskich odcieni odbijających się w Morzu Bałtyckim przez cały rok.

Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy egzemplarz wazonu Stockholm Lignum Vase jest wykończony ręcznie przez co mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy zdjęciem a rzeczywistym rysunkiem. Przez to każdy egzemplarz jest unikalny.

Stockholm Lignum dostępny jest również na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze. Zapraszamy do kontaktu.

Oferowany model to wersja S Ø14 cm z kolekcji Stockholm Lignum Stelton do kupienia w naszym showroomie w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Duży wazon Stockholm Lignum doskonale podtrzymuje zmysłowe bukiety. Można go również wykorzystać na kilka ozdobnych łodyg kwiatowych na stole lub jako wazon podłogowy na gałęzie. Jest to wspaniały przedmiot sam w sobie, gdy nie jest wypełniony pięknymi kwiatami.

Wszystkie produkty w Design Spichlerz są oryginalne i objęte gwarancją!

średnica 14,1 cm
szerokość 14,1 cm
wysokość 15,7 cm
marka Stelton
design Bernadotte & Kylberg

Napisz opinię

Stockholm Lignum S wazon z artystycznymi motywami Stelton

Stockholm Lignum S wazon z artystycznymi motywami Stelton
Skandynawski wazon Stockholm Lignum Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Lignum Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    22 Inne produkty w tek kategorii