Alma donica ogrodowa Vondom

A-Cero

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Donica Alma marki Vondom. Design A-Cero.

Pionowo ułożone, kręte linie donicy Alma unoszą nisko położone rośliny na wysokość oczu, dodając klimatu do każdej przestrzeni, czy to mieszkalnej, korporacyjnej czy hotelowej. 

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 925 zł

Donica Alma marki Vondom. Design A-Cero.

Wyjątkowa kolekcja o  oryginalnym i nowatorskim designie, inspirowana naturą, której stylistyczne formy nawiązują do gałązki rośliny, które wznoszą się z ziemi i służą jako podpora kwiatów i liści. 

Alma oferuje nową koncepcję dekoracji bez pomijania praktyczności, ponieważ donica może być używana na zewnątrz przy najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych bez utraty jakości. 

Alma Planter Vondom dostępna jest w zróżnicowanej kolorystyce, ponadto oferuje również opcję włączenia oświetlenia do dowolnej przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. 

Techniką produkcji jest formowanie rotacyjne, nastawione na proces technologiczny gwarantujący najwyższą jakość z dbałością o każdy szczegół. Z smukłych form, wraz z dynamicznymi, eleganckimi i lekkimi elementami, rodzi się kolekcja, która integruje się w awangardowej architekturze z charakterystyką studia A-cero.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory donicy Alma Vondom wykończenie mat

Alma donica Vondom Design Spichlerz mat

Dostępne kolory donicy Alma Vondom wykończenie lakier połysk

Alma donica Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 50 cm
głębokość 47 cm
wysokość 140 cm
materiał tworzywo
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design A-Cero

Napisz opinię

Alma donica ogrodowa Vondom

Alma donica ogrodowa Vondom
Donica Alma marki Vondom. Design A-Cero. Pionowo ułożone, kręte linie donicy Alma unoszą nisko położone rośliny na wysokość oczu, dodając klimatu do każdej przestrzeni, czy to mieszkalnej, korporacyjnej czy hotelowej.    Vondom zainspirowany...
    Jesteś robotem?

    16 Inne produkty w tek kategorii