Pal Rised planter donica Vondom

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Donica Pal Spaghetti marki Vondom do wewnątrz lub zewnątrz. Design Karim Rashid.

Karim Rashid i Vondom tworzą „Pal”, stworzyli ekskluzywną, minimalistyczną i kolorową kolekcję. Doux to wyróżniająca się kolekcja, składająca się z donicy, stolika kawowego, fotela i sofy, które nadadzą każdej przestrzeni awangardowego charakteru.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

3 669 zł

Donica Pal Spaghetti marki Vondom do wewnątrz lub zewnątrz. 

Doux i Sloo to dwie wyróżniające się kolekcje, składające się z donic, stołów i uniwersalnych krzeseł, które nadadzą każdej przestrzeni awangardowego charakteru. Podczas gdy kolekcje Kannelloni, Spaguetti i Vlek składają się z donic, które wyróżniają się futurystycznym kształtem oraz szeroką gamą wykończeń i kolorów, które pozwalają im płynnie przemieszczać się między przestrzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi, te projekty są idealne w hotelach lub w prywatnych rezydencjach.

Pal to, jak sama nazwa wskazuje, przyjazna i nowoczesna linia mebli do wnętrz i na zewnątrz. 

Kolekcja Pal to wybór ekskluzywnych, minimalistycznych i kolorowych mebli designerskich.

Minimalistyczny, kultowy kształt utrzymany jest w tej samej linii projektowej co pozostałe przedmioty z kolekcji.

Wyjątkowa w swojej klasie kolekcja Pal, produkowana z żywicy polietylenowej techniką formowania rotacyjnego, wprowadza w nową koncepcję estetyczną mebli wewnętrznych i zewnętrznych. Projekty te idealnie sprawdzają się w hotelach lub w prywatnych rezydencjach.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory donicy Pal Rised planter Vondom wykończenie mat

Pal Rised planter donica Vondom Design Spichlerz kolor mat

Dostępne kolory donicy Pal Rised planter Vondom wykończenie lakier połysk

Pal Rised planter donica Vondom Design Spichlerz połysk lakier

średnica 55 cm
wysokość 105 cm
materiał poliethylen
stelaż stal proszkowo malowana
marka Vondom
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Pal Rised planter donica Vondom

Pal Rised planter donica Vondom
Donica Pal Spaghetti marki Vondom do wewnątrz lub zewnątrz. Design Karim Rashid. Karim Rashid i Vondom tworzą „Pal”, stworzyli ekskluzywną, minimalistyczną i kolorową kolekcję. Doux to wyróżniająca się kolekcja, składająca się z donicy, stolika...
    Jesteś robotem?

    16 Inne produkty w tek kategorii