Wall donica outdoor Vondom

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Kolekcja Wall zaprojektowana przez Vondom dostępna jest w szerokiej gamie wykończeń, również z  mechanizmem samonawadniającym, oraz z kolorowym oświetleniem LED do wyboru.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

1 483 zł

Wall donica outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Donica wykonana z żywicy polietylenowej metodą formowania rotacyjnego. W 100% nadające się do recyklingu. Przedmiot odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dostępne w różnych wykończeniach.

Opcja wyjątkowego błyszczącego lakieru donic do wnętrz, zwiększa atrakcyjność kolekcji.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Wall donica Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory donicy Wall Vondom wykończenie mat

Wall donica Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory donicy Wall Vondom wykończenie lakier połysk

Wall donica Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 80 cm | 120 cm
głębokość 25 cm | 30 cm
wysokość 80 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom

Napisz opinię

Wall donica outdoor Vondom

Wall donica outdoor Vondom
Kolekcja Wall zaprojektowana przez Vondom dostępna jest w szerokiej gamie wykończeń, również z  mechanizmem samonawadniającym, oraz z kolorowym oświetleniem LED do wyboru. Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii