Noma Table stół z donicą outdoor Vondom

Javier Mariscal

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Kolekcja Noma zaprojektowana przez Javiera Mariscala dla Vondom, to grupa artykułów outdoorowych, która charakteryzuje się oryginalnością i wszechstronnością.

Przy projektowaniu Noma Table celem było stworzenie nowej typologii mebli poprzez połączenie funkcji doniczki i stołu ogrodowego i tak narodziła się NOMA, kolekcja charakteryzująca się oryginalnością i wszechstronnością.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

3 709 zł

Noma Table stół outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

W zależności od tego jak chcemy spędzić czas, mamy do wyboru trzy różne wersje stołu Noma, które można było dostosować do trzech różnych środowisk: jedna do sceny chillout, Low - S - uzupełniona bardzo wygodną pufą z tej samej kolekcji; inny do użytku podczas siedzenia na krześle lub fotelu - M - oraz do pozycji stojącej lub siedzącej na stołku barowym Noma Bar, wysoki - - idealny do przyjemności delektowania się lampką wina na świeżym powietrzu.

Kolekcja Noma to funkcjonalne i estetyczne, meble idealne do nowoczesnych aranżacji. Każdy produkt jest wyjątkowy o minimalistycznym designie.   

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne wymiary stołu Noma Vondom

S 118x100x44 cm

M 100x98x74 cm

L 76x61x102 cm

Noma Table stół Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory stołu Noma Vondom wykończenie mat

Noma stół Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory stołu Noma Vondom wykończenie lakier połysk

Noma Table Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

wymiary S 118x100x44 cm M 100x98x74 cm L 76x61x102 cm
szerokość 118 cm | 100 cm | 76 cm
głębokość 100 cm | 98 cm | 61 cm
wysokość 44 cm | 74 cm | 102 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Javier Mariscal

Napisz opinię

Noma Table stół z donicą outdoor Vondom

Noma Table stół z donicą outdoor Vondom
Kolekcja Noma zaprojektowana przez Javiera Mariscala dla Vondom, to grupa artykułów outdoorowych, która charakteryzuje się oryginalnością i wszechstronnością. Przy projektowaniu Noma Table celem było stworzenie nowej typologii mebli poprzez...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii