Faz Pots XL modułowa donica zewnętrzna Vondom

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Kolekcja Faz Pots została zaprojektowana przez Ramona Esteve we współpracy z firmą Vondom.

Założeniem było stworzenie nowej typologii mebli, która łączyłaby funkcję doniczki i stołu na zewnątrz, w ten sposób narodziła się Faz, kolekcja charakteryzująca się wszechstronnością i oryginalnością.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 960 zł

Faz Pots donica zewnętrzna hiszpańskiej marki Vondom.

Faz Pots to seria wszechstronnych interaktywnych elementów na zewnątrz.

Ramón Esteve, architekt harmonii, spokoju, ponadczasowości i uniwersalności, stworzył mineralne i zdecydowane kształty, które sprawiają, że FAZ jest projektem, który wpisuje się w kontekst nowoczesnych domów. 

Modułowość FAZ pozwala dostosować donice do swojego stylu i potrzeb bez utraty harmonii kolekcji.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne wymiary donicy Faz Vondom

S 82x63x60 cm

M 92x77x101 cm

L 61x68x159 cm

Faz Pots donica Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory donicy Faz Vondom wykończenie mat

Faz Pots Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory donicy Faz Vondom wykończenie lakier połysk

Faz Pots Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 63 cm | 77 cm | 68 cm
głębokość 82 cm | 92 cm | 61 cm
wysokość 60 cm | 101 cm | 159 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Ramon Esteve

Napisz opinię

Faz Pots XL modułowa donica zewnętrzna Vondom

Faz Pots XL modułowa donica zewnętrzna Vondom
Kolekcja Faz Pots została zaprojektowana przez Ramona Esteve we współpracy z firmą Vondom. Założeniem było stworzenie nowej typologii mebli, która łączyłaby funkcję doniczki i stołu na zewnątrz, w ten sposób narodziła się Faz, kolekcja...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii