Peacock donica Paw Vondom

Eero Aarnio

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Donica ogrodowa Peacock hiszpańskiej marki Vondom. Design Eero Aarnio.

Mistrz Eero Aarnio tworzy swój pierwszy utwór dla VONDOM. Jest to bez wątpienia element wyjątkowy ze względu na zabawny i symboliczny design, Peacock Collection. 

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

5 126 zł

Donica ogrodowa Peacock hiszpańskiej marki Vondom. Design Eero Aarnio.

Tak jak opisuje jego twórca, pawie były częścią jego dzieciństwa, mimo że ich kraj pochodzenia jest bardzo daleko od Finlandii. Dom Eero znajdował się bardzo blisko zoo w Helsinkach, na wyspie, na której sprowadzane z Indii pawie mogły swobodnie wędrować, ponieważ nie mogły odlecieć ze względu na ich słabe umiejętności latania. Pawie w zoo zarówno fascynowały, jak i przerażały Eero, ponieważ kiedy wachlowały ogonem, były większe od niego. Takie wspomnienia są inspiracją do stworzenia tej doniczki z dużą symboliką dla Eero, który naturalnie nazwał ją „Pawiem”, przynosząc ponowne spotkanie z tą postacią z jego dzieciństwa.

Peacock Vondom to ekskluzywny kawałek współczesnego designu pasujący zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, jak rzeźba do ustawienia w dowolnym zakątku domu i ogrodu. 

Dostępna w wersji matowej, lakierowanej w połysku i wersji z oświetleniem. Do konfiguracji oświetlenia proszę wybrać kolor ICE i wykończenie ICE.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory donicy Peacock Pot Vondom wykończenie mat

Peacock donica Paw Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory donicy Peacock Pot Vondom wykończenie lakier połysk

Peacock donica Paw Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

długość 116 cm
szerokość 30 cm
wysokość 150 cm
pojemność 9L (otwarcie na roślinę Ø24 x 22 cm)
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Eero Aarnio

Napisz opinię

Peacock donica Paw Vondom

Peacock donica Paw Vondom
Donica ogrodowa Peacock hiszpańskiej marki Vondom. Design Eero Aarnio. Mistrz Eero Aarnio tworzy swój pierwszy utwór dla VONDOM. Jest to bez wątpienia element wyjątkowy ze względu na zabawny i symboliczny design, Peacock Collection.    Vondom...
    Jesteś robotem?

    16 Inne produkty w tek kategorii