Pezzettina Pots donica outdoor Vondom

Javier Mariscal

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Pezzetina to kolekcja donic inspirowana naturą, zaprojektowana przez Javiera Mariscala dla Vondom.

Pezzetina to kolekcja donic inspirowana naturą, która materializuje się w oryginalnym produkcie o płynnych i wyrazistych formach.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

1 038 zł

Pezzettina Pots donica outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Archirivolto Design wybrało dla tej nowej kolekcji kreatywną koncepcję z dala od zwykłej geometrii, jest to ponowne odkrycie związku z matką naturą, aby zbudować odnowioną równowagę w naszych domach między naturą a technologią. 

Pezzettina to ekologiczny projekt o eleganckich kształtach dzięki materiałom w 100% nadającym się do recyklingu.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne wymiary donicy Pezzettina Vondom

50x50x50 cm

65x65x65 cm

85x85x85 cm

Pezzettina donica Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory donicy Pezzettina Vondom wykończenie mat

Pezzettina donica Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory donicy Pezzettina Vondom wykończenie lakier połysk

Pezzettina donica Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 50 cn | 65 cm | 85 cm
głębokość 50 cn | 65 cm | 85 cm
wysokość 50 cn | 65 cm | 85 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Javier Mariscal

Napisz opinię

Pezzettina Pots donica outdoor Vondom

Pezzettina Pots donica outdoor Vondom
Pezzetina to kolekcja donic inspirowana naturą, zaprojektowana przez Javiera Mariscala dla Vondom. Pezzetina to kolekcja donic inspirowana naturą, która materializuje się w oryginalnym produkcie o płynnych i wyrazistych formach.   Vondom...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii