Pacha Lounge komfortowy fotel skandynawski Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Bardzo wygodny fotel Pacha Lounge marki Gubi zaprojektowany przez Pierra Paulin, łączy modernistyczny szyk z lat 70 z zaokrąglonym kształtem, aby służyć naturalnej formie ciała.

Pierre Paulin chciał stworzyć wrażenie siedzenia na chmurach. Zrobił to za pomocą miękkiego, nisko ustawionego, wyprofilowanego fotela, który wygląda jak chmura.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

9 345 zł

Pacha Lounge komfortowy fotel skandynawski duńskiej marki Gubi.

Pierwotnie zaprojektowany w 1975 roku przez legendarnego Francuza Pierre'a Paulina, fotel Pacha przełamał granicę swoją zaokrągloną i odważną formą, zapoczątkowując nową erę designu.

Aby osiągnąć wrażenie siedzenia na chmurze, genialny projektant zrezygnował z konwencjonalnych nóg i zaprojektował fotel ze stałą lub obrotową podstawą. Fotel jest lekko uniesiony nad podstawę.

Fotel Pacha reprezentuje filozofię projektanta, nowoczesny sposób życia i siedzenie na podłodze.

Gubi fotel Pacha Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy fotela Pacha Lounge na stałej podstawie w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 77 cm
głębokość 85 cm
wysokość 65 cm
wysokość siedziska 37 cm
waga 21 kg
marka Gubi
design Pierre Paulin

Napisz opinię

Pacha Lounge komfortowy fotel skandynawski Gubi

Pacha Lounge komfortowy fotel skandynawski Gubi
Bardzo wygodny fotel Pacha Lounge marki Gubi zaprojektowany przez Pierra Paulin, łączy modernistyczny szyk z lat 70 z zaokrąglonym kształtem, aby służyć naturalnej formie ciała. Pierre Paulin chciał stworzyć wrażenie siedzenia na chmurach. Zrobił...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii