Pacha Sofa 3 Arms komfortowa sofa Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Odkryj nowy poziom komfortu dzięki trzyosobowej sofie Pacha od Gubi projektu Pierra Paulin. 

Sofa Pacha po raz pierwszy została wydana w 1975 roku, teraz Gubi zaktualizował kultowy projekt dodając rzeźbiarski nowy wymiar do wnętrz.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

28 717 zł 28 717 zł

Pacha Sofa 3 Arms trzyosobowa komfortowa sofa skandynawska z podłokietnikami również pomiędzy siedziskami, duńskiej marki Gubi.

Kiedy sofa Pacha po raz pierwszy została wypuszczona w 1975 roku, oryginalna kolekcja zrewolucjonizowała meble do wnętrz na poziomie koncepcyjnym, będąc pionierem w użyciu nisko zawieszonych siedzeń do tworzenia luksusowych przestrzeni mieszkalnych. 

Zmysłowa forma trzyosobowej sofy Pacha sprawia, że jest idealna na długie godziny relaksu. 

Pierre Paulin jest pionierem koncepcji komfortowych sof, tworząc wystawne, wygodne środowisko o wyraźnie rzeźbiarskiej estetyce. Inspirowana ponętnym kształtem chmur kolekcja Pacha charakteryzuje się wyraźną lekkością formy, nieskrępowaną nogami.

Cena dotyczy sofy trzyosobowej Pacha Arms z 4 podłokietnikami w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 253 cm
głębokość 85 cm
wysokość 65 cm
wysokość siedziska 37 cm
waga 69,2 kg
marka Gubi
design Pierre Paulin

Napisz opinię

Pacha Sofa 3 Arms komfortowa sofa Gubi

Pacha Sofa 3 Arms komfortowa sofa Gubi
Odkryj nowy poziom komfortu dzięki trzyosobowej sofie Pacha od Gubi projektu Pierra Paulin.  Sofa Pacha po raz pierwszy została wydana w 1975 roku, teraz Gubi zaktualizował kultowy projekt dodając rzeźbiarski nowy wymiar do wnętrz.   Gubi łączy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii