Pacha Lounge Arms komfortowy fotel skandynawski Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Bardzo wygodny fotel Pacha Lounge Arms z podłokietnikami Gubi, zaprojektowany przez Pierra Paulin, łączy modernistyczny szyk z lat 70 z zaokrąglonym kształtem, aby służyć naturalnej formie ciała.

Pierre Paulin chciał stworzyć wrażenie siedzenia na chmurach. Zrobił to za pomocą miękkiego, nisko ustawionego, wyprofilowanego fotela, który wygląda jak chmura.

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

10 636 zł 10 636 zł

Pacha Lounge Arms z podłokietnikami, komfortowy fotel skandynawski duńskiej marki Gubi.

Pierwotnie zaprojektowany w 1975 roku przez legendarnego Francuza Pierre'a Paulina, fotel Pacha przełamał granicę swoją zaokrągloną i odważną formą, zapoczątkowując nową erę designu.

Dzięki zaokrąglonemu, nisko zawieszonemu profilowi ​​fotel Pacha Lounge Arms prezentuje mistrzowski kunszt i ergonomiczną precyzję, idealną na chwile, kiedy relaks jest koniecznością.

Aby osiągnąć wrażenie siedzenia na chmurze, genialny projektant zrezygnował z konwencjonalnych nóg i zaprojektował fotel ze stałą lub obrotową podstawą. Fotel jest lekko uniesiony nad podstawę.

Fotel Pacha reprezentuje filozofię projektanta, nowoczesny sposób życia i siedzenie na podłodze.

Gubi fotel Pacha Design Spichlerz wymiary 1

Zajmując bardzo mało miejsca na podłodze, pomimo pełnej sylwetki, idealnie nadaje się do salonu, sypialni lub biura i jest dostępny z podstawą obrotową lub stałą.

Cena dotyczy fotela Pacha Lounge Arms na stałej podstawie w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 100 cm
głębokość 85 cm
wysokość 65 cm
wysokość siedziska 37 cm
waga 26 kg
marka Gubi
design Pierre Paulin

Napisz opinię

Pacha Lounge Arms komfortowy fotel skandynawski Gubi

Pacha Lounge Arms komfortowy fotel skandynawski Gubi
Bardzo wygodny fotel Pacha Lounge Arms z podłokietnikami Gubi, zaprojektowany przez Pierra Paulin, łączy modernistyczny szyk z lat 70 z zaokrąglonym kształtem, aby służyć naturalnej formie ciała. Pierre Paulin chciał stworzyć wrażenie siedzenia na...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii