Nora Lounge Chair fotel Gazzda

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Kompaktowe krzesło / fotel Nora Lounge Chair marki Gazzda. Design Mustafa Čohadžić.

Kompaktowy fotel Nora Lounge Chair, będący częścią kolekcji krzeseł do jadalni, krzeseł i stołków barowych, uosabia wszystkie te same cechy: prostotę, ponadczasowość i dbałość o szczegóły. 

Gazzda tworzy produkty, które pomagają budować nowoczesną przestrzenie do życia i wypoczynku. Przestrzeń w której możesz rozkwitać i marzyć, po prostu czuć, że jesteś w domu.

Więcej szczegółów

3 584 zł

Nora Lounge Chair fotel dębowy z tapicerowanym siedziskiem marki Gazzda.

Według Einsteina: „Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze”. W przypadku fotela Nora Lounge Chair od samego początku taki był cel Gazzdy. Zrobić fotel tak prosty, że aż niezwykły. Tak minimalistyczny, że aż wyjątkowy.

Każdy kawałek Nora Lounge Chair jest dopracowany do perfekcji. Jego minimalistyczna, solidna dębowa rama sprawia, że ​​jest lekki jak piórko. Jego (prawie) unoszące się siedzisko jest wykonane z materiału lub skóry.

Nora Lounge Chair fotel dębowy z tapicerowanym siedziskiem Gazzda.

Nora Lounge Chair fotel Gazzda Design Spichler wymiary

Cena dotyczy fotela Nora Lounge Chair marki Gazzda w tapicerce z I grupy cenowej.

Nora Lounge Era tapicerka Gazzda Design Spichlerz

Fotel Nora Lounge Chair Gazzda występuje w wielu wariantach - również z tapicerowanym oparciem! Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 59 cm
głębokość 56 cm
wysokość 73 cm
głębokość siedziska 48 cm
wysokość siedziska 39 cm
materiał drewno
marka Gazzda
design Mustafa Čohadžić

Napisz opinię

Nora Lounge Chair fotel Gazzda

Nora Lounge Chair fotel Gazzda
Kompaktowe krzesło / fotel Nora Lounge Chair marki Gazzda. Design Mustafa Čohadžić. Kompaktowy fotel Nora Lounge Chair, będący częścią kolekcji krzeseł do jadalni, krzeseł i stołków barowych, uosabia wszystkie te same cechy: prostotę,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii