Nora Bar Stool stołek barowy Gazzda

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Dębowy stołek barowy, będący częścią kolekcji Nora marki Gazzda, wyróżnia się prostotą, minimalizmem i ponadczasowością. Design Mustafa Čohadžić.

Każda wersja Nora Bar Stool jest zaprojektowana tak, aby służyła przez całe życie, zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych.

Gazzda tworzy produkty, które pomagają budować nowoczesną przestrzenie do życia i wypoczynku. Przestrzeń w której możesz rozkwitać i marzyć, po prostu czuć, że jesteś w domu.

Więcej szczegółów

2 558 zł

Nora Bar Stool dębowy stołek barowy marki Gazzda.

Po olśniewającym sukcesie krzesła Nora, nazwanego na cześć córki projektanta, Gazzda postanowiła zaoferować je w wersji fotela wypoczynkowego, krzesła i stołka barowego, aby wprowadzić elegancki design w różne przestrzenie.

Zbudowany z litego dębu z ultra wytrzymałym stalowym podnóżkiem, każdy kawałek Nora Bar Stool jest polerowany przez wiele godzin, nadając mu gładkość i płynność. 

Nora Bar Stool 68 stołek barowy Gazzda.

Nora stołek barowy 68 Gazzda Design Spichlerz wymiary

Nora Bar Stool 78 stołek barowy Gazzda.

Nora stołek barowy 78 Gazzda Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy hokera Nora marki Gazzda w tapicerce z I grupy cenowej.

Nora hoker Era tapicerka Gazzda Design Spichlerz

Hoker Nora Gazzda występuje w wielu wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 44 cm
głębokość 37 cm | 38 cm
wysokość 68 cm | 78 cm
głębokość siedziska 36 cm
wysokość siedziska 65 cm | 75 cm
materiał drewno
marka Gazzda
design Mustafa Čohadžić

Napisz opinię

Nora Bar Stool stołek barowy Gazzda

Nora Bar Stool stołek barowy Gazzda
Dębowy stołek barowy, będący częścią kolekcji Nora marki Gazzda, wyróżnia się prostotą, minimalizmem i ponadczasowością. Design Mustafa Čohadžić. Każda wersja Nora Bar Stool jest zaprojektowana tak, aby służyła przez całe życie, zarówno w domu,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii