The Seal ekskluzywny fotel Audo Copenhagen

produkt wykonany na zamówienie 12 tygodni

The Seal marki Audo Copenhagen to elegancki fotel typowy dla swoich czasów a jednak całkowicie ponadczasowy. Projekt Ib Kofod-Larsen.

Zawsze nowoczesny jak i trwale klasyczny, jeden z najbardziej znanych projektów Ib Kofod-Larsen stawia na pierwszym miejscu komfort wypoczynku dzięki pochylonej ramie i podłokietnikom.

Opracowane z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

21 358 zł

The Seal ekskluzywny fotel duńskiej marki Audo Copenhagen. Icons By Menu.

The Seal Lounge Chair oferuje do wyboru wysokie (tutaj) lub niskie oparcie, wykonane z naturalnego dębu lub orzecha i pokryte wysokiej jakości skórą lub tapicerką. Kofod-Larsen, czołowy pionier duńskiej nowoczesności jest uważany za jednego z najbardziej ekscytujących projektantów.

Nachylona pod kątem rama i podłokietniki oraz tapicerka kładą nacisk na wygodę, zachęcając do wypoczynku. I chociaż jest wykonany z ciężkich materiałów, ma w sobie lekkość; stelaż wydaje się unosić w drewnianej ramie. Nazwany na cześć szwedzkiego ośrodka narciarskiego Sälen, The Seal jest doskonałym przykładem organicznego projektu Ib Kofod-Larsen, skupiającego się na szczegółach i komforcie. 

The Seal fotel Audo Copenhagen, dostępna opcja wykończenia

The Seal fotel Audo Copenhagen dostępna opcja wykończenia

The Seal fotel Audo Copenhagen, wymiary

The Seal fotel Audo Copenhagen wymiary

Fotel The Seal od Audo Copenhagen dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny fotel, aby wkomponować je do swojej przestrzeni. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Cena dotyczy fotela The Seal z tapicerką w I przedziale cenowym. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu! 

szerokość 80 cm
głębokość 77 cm
wysokość 73 cm
głębokość siedziska 53 cm
wysokość siedziska 40 cm
wysokość podłokietników 61 cm
stelaż drewno
marka Audo Copenhagen
design Ib Kofod- Larsen

Napisz opinię

The Seal ekskluzywny fotel Audo Copenhagen

The Seal ekskluzywny fotel Audo Copenhagen
The Seal marki Audo Copenhagen to elegancki fotel typowy dla swoich czasów a jednak całkowicie ponadczasowy. Projekt Ib Kofod-Larsen. Zawsze nowoczesny jak i trwale klasyczny, jeden z najbardziej znanych projektów Ib Kofod-Larsen stawia na...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii