The Seal High ekskluzywny fotel Audo Copenhagen

produkt wykonany na zamówienie 12 tygodni

The Seal High marki Audo Copenhagen to elegancki fotel z wysokim oparciem, typowy dla swoich czasów a jednak całkowicie ponadczasowy. Projekt Ib Kofod-Larsen.

The Seal zawsze nowoczesny jak i trwale klasyczny fotel, jeden z najbardziej znanych projektów Ib Kofod-Larsen stawia na pierwszym miejscu komfort wypoczynku dzięki pochylonej ramie i podłokietnikom.

Opracowane z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

22 742 zł

The Seal High ekskluzywny fotel z wysokim oparciem, duńskiej marki Audo Copenhagen. Icons By Menu.

Fotel The Seal Lounge Chair High Back, jest wykonany z naturalnego dębu lub orzecha i pokryty wysokiej jakości skórą lub tapicerką. Kofod-Larsen, czołowy pionier duńskiej nowoczesności jest uważany za jednego z najbardziej ekscytujących projektantów.

Nachylona pod kątem rama i podłokietniki oraz tapicerka kładą nacisk na wygodę, zachęcając do wypoczynku. Fotel The Seal jest wykonany z ciężkich materiałów, ma jednak w sobie lekkość; stelaż wydaje się unosić w drewnianej ramie. Nazwany na cześć szwedzkiego ośrodka narciarskiego Sälen, The Seal jest doskonałym przykładem organicznego projektu Ib Kofod-Larsen, skupiającego się na szczegółach i komforcie. 

Fotel The Seal Lounge Chair High Back Audo Copenhagen, dostępna opcja wykończenia

Fotel The Seal Lounge Chair High Back Audo Copenhagen dostępna opcja wykończenia

Fotel The Seal Lounge Chair High Back Audo Copenhagen, wymiary

Fotel The Seal Lounge Chair High Back Audo Copenhagen wymiary

Fotel The Seal Lounge Chair High Back od Audo Copenhagen dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny fotel, aby wkomponować je do swojej przestrzeni. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Cena dotyczy fotela z wysokim oparciem The Seal Lounge Chair High Back w tapicerce z I przedziału cenowego. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 80 cm
głębokość 82 cm
wysokość 92 cm
głębokość siedziska 53 cm
wysokość siedziska 40 cm
wysokość podłokietników 61 cm
materiał drewno
marka Audo Copenhagen
design Ib Kofod- Larsen

Napisz opinię

The Seal High ekskluzywny fotel Audo Copenhagen

The Seal High ekskluzywny fotel Audo Copenhagen
The Seal High marki Audo Copenhagen to elegancki fotel z wysokim oparciem, typowy dla swoich czasów a jednak całkowicie ponadczasowy. Projekt Ib Kofod-Larsen. The Seal zawsze nowoczesny jak i trwale klasyczny fotel, jeden z najbardziej znanych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii