Wing wysoki fotel włoski Lapalma

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Dzięki swojej eleganckiej i dyskretnej objętości fotel Wing włoskiej Lapalma, idealnie nadaje się do przestrzeni publicznej, biura i domu.

Fotel wypoczynkowy Wing o lekkiej, miękkiej i eleganckiej formie, wyróżnia się prostym i przyjaznym designem, inspirowanym skrzydłami jaskółek, zachęca do relaksu dzięki wysokiemu oparciu i dużym podłokietnikom.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak ekskluzywny fotel wysoki Wing S281 .

Więcej szczegółów

7 361 zł 7 361 zł

Wing S281 fotel wysoki włoskiej marki Lapalma.

Wing zaprojektowany przez Anderssen&Voll duet projektantów, który opracował ekologiczne siedzisko wykonane jest z jednego elementu, a poszycie montowane jest bez użycia klejów, co pozwala na łatwiejszą utylizację po zakończeniu okresu użytkowania. Wing przeznaczony jest do stref relaksu w hotelach, muzeach, restauracjach, ale także do przestrzeni domowych.

Bardzo wygodny fotel Wing S281 lounge chair Lapalma, wymiary

Bardzo wygodny fotel Wing S281 lounge chair Lapalma wymiary

Cena dotyczy eleganckiego fotela Wing lounge chair 4 star base marki Lapalma w tapicerce z I grupy cenowej.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Fotel włoski Wing lounge chair 4 star base Lapalma dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat fotela Wing lounge chair 4 star base zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 90 cm
głębokość 85 cm
wysokość 100 cm
wysokość siedziska 43 cm
obrotowy tak
marka Lapalma
design Anderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Wing wysoki fotel włoski Lapalma

Wing wysoki fotel włoski Lapalma
Dzięki swojej eleganckiej i dyskretnej objętości fotel Wing włoskiej Lapalma, idealnie nadaje się do przestrzeni publicznej, biura i domu. Fotel wypoczynkowy Wing o lekkiej, miękkiej i eleganckiej formie, wyróżnia się prostym i przyjaznym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii