Kalota Table Ceramic stół z ceramicznym blatem Artisan

Neisako

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Wyrafinowany drewniany stół Kalota z ceramicznym blatem marki Artisan.

Stół Kalota Ceramic Artisan charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna z wysokiej klasy ceramicznymi blatami. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym wyglądem i nadaje się do szerokiej gamy projektów wyposażenia wnętrz.

  

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym designerskim stole Kalota Table Ceramic.

Więcej szczegółów

18 317 zł

Nowoczesny, designerski drewniany stół Kalota z ceramicznym blatem marki Artisan.

Stół Kalota Artisan dostępny jest w wielu wariantach. Cena dotyczy stołu wykonanego z jesionu, klonu, wiązu lub wiśni. Pozostałe z przyjemnością Państwu przedstawimy.

Płyta ceramiczna stołu Kalota Artisan Fiandre dostępna jest w 2 kolorach: Sahara noir (czarny) i Gold Onyx (biały), 6 mm.

"Koncepcja kolekcji Kalota została zaprojektowana i opracowana poprzez badanie geometrii. Kalota jest w rzeczywistości terminem geometrycznym używanym do opisania części kuli. Postanowiliśmy postępować zgodnie z ustalonym z góry zestawem reguł związanych z geometrią sferyczną, aby osiągnąć pożądane przejścia styczne w strategicznych miejscach między różnymi częściami mebli. Na przykład wszystkie dolne krawędzie powierzchni poziomych zaprojektowano jako kuliste wycięcia z nogą ograniczoną prostopadle do powierzchni kulistej.

To ograniczenie pozwoliło nam zaprojektować piękne, ciągłe przejścia powierzchniowe na widocznych zewnętrznych częściach nóg mebli, które są wykonywane w różnych typologiach w ramach kolekcji, stołów, konsol i niskich stolików. Podobne zasady zostały później zaadaptowane i zastosowane w innych typologiach, takich jak krzesła, stołki i stołki barowe, dostosowując je tak, aby spełniały określone wymagania dla każdego przedmiotu w kolekcji." - Neisako.

Stół Kalota Table Ceramic Artisan idealnie komponuje się z stołkami barowymi Kalota Bar, konsolą Kalota Ceramic, oraz stolikiem kawowym Kalota Coffee Table Ceramic dedykowanymi tej kolekcji. 

Artisan wykorzystuje do swojej produkcji lite drewno z surowców odnawialnych, tylko przyjazne dla środowiska materiały do ​​obróbki, naturalne oleje i wosk, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a stosowanie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.
Czysta natura, przekształcona i uformowana w jeden z najbardziej uczciwych projektów.

Stół Kalota Table Ceramic Artisan dostępny jest w czterech długościach

Stół Kalota Table Ceramic Artisan dostępny jest w czterech długościach

Stół Kalota Table Ceramic Artisan dostępny jest z różnych rodzajów drewna

Stół Kalota Table Ceramic Artisan dostępny jest z różnych rodzajów drewna

Stół Kalota Table Ceramic Artisan dostępny jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealny dla siebie!

Cena dotyczy stołu Kalota Table Ceramic Artisan z I przedziału cenowego wykonanego z drewna jesionu, klonu, wiązu, wiśni. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm
szerokość 90
wysokość 76
forma prostokąt
materiał lite drewno / ceramika
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Artisan

Napisz opinię

Kalota Table Ceramic stół z ceramicznym blatem Artisan

Kalota Table Ceramic stół z ceramicznym blatem Artisan
Wyrafinowany drewniany stół Kalota z ceramicznym blatem marki Artisan. Stół Kalota Ceramic Artisan charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna z wysokiej klasy ceramicznymi blatami. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii