Kalota Table stół z litego drewna Artisan

Neisako

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Wyrafinowany, drewniany stół Kalota marki Artisan. Projekt Neisako.

Stół Kalota Artisan charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym wyglądem i nadaje się do szerokiej gamy projektów wyposażenia wnętrz.

  

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym designerskim stole Kalota Table.

Więcej szczegółów

14 383 zł

Nowoczesny stół Kalota wykonany z litego drewna marki Artisan. Design by Neisako.

"Koncepcja kolekcji Kalota została zaprojektowana i opracowana poprzez badanie geometrii. Kalota jest w rzeczywistości terminem geometrycznym używanym do opisania części kuli. Postanowiliśmy postępować zgodnie z ustalonym z góry zestawem reguł związanych z geometrią sferyczną, aby osiągnąć pożądane przejścia styczne w strategicznych miejscach między różnymi częściami mebli. Na przykład wszystkie dolne krawędzie powierzchni poziomych zaprojektowano jako kuliste wycięcia z nogą ograniczoną prostopadle do powierzchni kulistej.

To ograniczenie pozwoliło nam zaprojektować piękne, ciągłe przejścia powierzchniowe na widocznych zewnętrznych częściach nóg mebli, które są wykonywane w różnych typologiach w ramach kolekcji, stołów, konsol i niskich stolików. Podobne zasady zostały później zaadaptowane i zastosowane w innych typologiach, takich jak krzesła, stołki i stołki barowe, dostosowując je tak, aby spełniały określone wymagania dla każdego przedmiotu w kolekcji." - Neisako

Stół Kalota Artisan idealnie komponuje się z stołkami barowymi Kalota Bar, konsolą Kalota, oraz stolikiem kawowym Kalota Coffee Table dedykowanymi tej kolekcji. 

Artisan wykorzystuje do swojej produkcji lite drewno z surowców odnawialnych, tylko przyjazne dla środowiska materiały do ​​obróbki, naturalne oleje i wosk, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a stosowanie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.
Czysta natura, przekształcona i uformowana w jeden z najbardziej uczciwych projektów.

Stół Kalota Table Artisan dostępny jest w czterech długościach

Stół Kalota Table Artisan dostępny jest w wielu długościach

Stół Kalota Table Artisan dostępny jest z różnych rodzajów drewna

Stół Kalota Table Artisan dostępny jest z różnych rodzajów drewna

Piękny stół Kalota Table marki Artisan dostępny jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealny dla siebie!

Cena dotyczy stołu Kalota Table Artisan wykonanego z drewna jesionu, klonu, wiązu, wiśni. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta lub do kontaktu z naszym sklepem.

Stół Kalota Table Artisan oferowany jest również w wersji lakierowanej.

długość 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm
szerokość 90
wysokość 76
forma prostokąt
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Artisan

Napisz opinię

Kalota Table stół z litego drewna Artisan

Kalota Table stół z litego drewna Artisan
Wyrafinowany, drewniany stół Kalota marki Artisan. Projekt Neisako. Stół Kalota Artisan charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym wyglądem i nadaje się do szerokiej gamy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii