Neva Easy Soft tapicerowane krzesło Artisan

Regular Company

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Drewniane krzesło z tapicerowanym siedziskiem Neva Easy Soft marki Artisan, to eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa.

Krzesło Neva Easy Soft Artisan charakteryzuje się zmysłową i płynną formą wyrażoną poprzez pięknie zakrzywione krawędzie i przejścia.

"Brat bliźniak" krzesła Neva Chair Soft Artisan, jednak z większym tapicerowanym lub skórzanym siedziskiem zapewniającym maksymalny komfort użytkowania.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym krześle Neva Easy Soft.

Więcej szczegółów

6 565 zł

Nowoczesne krzesło Neva Easy Soft krzesło z tapicerowanym siedziskiem marki Artisan. Większa wersja krzesła Neva Soft Artisan. Design Regular Company.

Kolekcja Neva Easy Soft Artisan została mocno zainspirowana naturalnymi formami oraz prostotą i elegancją drewna. Przez lata meble drewniane miały geometryczny kształt, ponieważ był to jedyny sposób na wykonanie większych ilości w produkcji seryjnej, a formy organiczne były zarezerwowane dla rzemieślników.
Nowoczesne technologie umożliwiły wprowadzenie bardziej skomplikowanych form do produkcji seryjnej, a kolekcji Neva to elegancki taniec nowoczesnej technologii i rzemiosła, które w sposób nieunikniony nakładają się na siebie.

Krzesło Neva Easy Soft dostępne jest również w wersji bez tapicerki Neva Easy Chair.

Ciągły przepływ miękkich linii Neva Easy Soft Artisan definiuje elegancję krzesła - szanuje ergonomię i wyrafinowanie uzupełnia dyskretną, ale rozpoznawalną estetykę.

Designerskie krzesło Neva Easy Soft Artisan, wymiary

Designerskie krzesło Neva Easy Soft Artisan wymiary

Dostępne rodzaje drewna krzesła Neva Easy Soft Artisan

Dostępne rodzaje drewna krzesła Neva Easy Soft Artisan

Ekskluzywne krzesło Neva Easy Soft Artisan, dostępne jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealne dla siebie!

Cena dotyczy krzesła Neva Easy Soft Artisan w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1, Torri Lana oraz tapicerki skórzanej Zenith. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 63
głębokość 63
wysokość 68
wysokość siedziska 39
marka Artisan

Regular Company

Wielokrotnie nagradzane multidyscyplinarne studio projektowe.

Napisz opinię

Neva Easy Soft tapicerowane krzesło Artisan

Neva Easy Soft tapicerowane krzesło Artisan
Drewniane krzesło z tapicerowanym siedziskiem Neva Easy Soft marki Artisan, to eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa. Krzesło Neva Easy Soft Artisan charakteryzuje się zmysłową i płynną formą wyrażoną poprzez pięknie...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii