Cato Plus Mesh obrotowe krzesło biurowe Klöber

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Ergonomiczne Cato Plus niemieckiej marki Klöber to wszechstronne krzesło biurowe, które zapewnia dodatkowy komfort siedzenia. 

Krzesło biurowe Cato Plus zapewnia precyzyjne podparcie podczas odchylania się do tyłu i można go szybko dostosować do zmieniających się użytkowników dzięki opatentowanej szybkiej regulacji oparcia względem masy ciała.

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

4 739 zł

Cato Plus Mesh obrotowe krzesło biurowe niemieckiej marki Klöber.

Plecy znajdują dynamiczne podparcie dzięki trójwymiarowo odkształcalnej siatce oparcia. Duży czy mały, wąski, szeroki, lekki czy ciężki: każdy użytkownik odnajdzie najwyższy możliwy komfort podczas siedzenia. 

Na indywidualne zamówienie możliwość regulacji głębokości i kąta siedziska zapewniając komfortowe użytkowanie. 

Cato Plus to ergonomiczne krzesło biurowe - brak nacisku na przednią krawędź zagłębienia pod kolanem, brak uczucia zatorów w nogach. Mięśnie i mózg są lepiej zaopatrywane w tlen.

Kloeber Cato Plus zapewnia dodatkowy komfort siedzenia dzięki obfitej tapicerce siedziska i wysokiej jakości oparcia z siatki, to również optymalne podparcie kręgosłupa przez cały czas. 

Cato Plus krzesło biurowe Kloeber Design Spichlerz wymiary

Ergonomiczne krzesło biurowe Cato niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród.

Cato krzesło biurowe Kloeber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła biurowego Cato Plus dotyczy modelu cpn88 bez podgłówka w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 70 cm
głębokość 68 cm
wysokość 103 cm - 114 cm
głębokość siedziska 39 cm + 6 cm
wysokość siedziska 40 cm - 51 cm
wysokość podłokietników 63 cm - 74 cm
marka Klöber
design Matthias Dohm, Klöber Design-Team

Napisz opinię

Cato Plus Mesh obrotowe krzesło biurowe Klöber

Cato Plus Mesh obrotowe krzesło biurowe Klöber
Ergonomiczne Cato Plus niemieckiej marki Klöber to wszechstronne krzesło biurowe, które zapewnia dodatkowy komfort siedzenia.  Krzesło biurowe Cato Plus zapewnia precyzyjne podparcie podczas odchylania się do tyłu i można go szybko dostosować do...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii