Rotate industrialna lampa skandynawska Bolia

365° North

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawska lampa wisząca Rotate duńskiej marki Bolia.

365° North stworzyło niezwykłą, ale bardzo prostą lampę. Emanuje surowym, minimalistycznym i industrialnym wyrazem.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”.

Więcej szczegółów

1 721 zł

Rotate industrialna lampa skandynawska Bolia.

"Nasza kolekcja inspirowana jest piękną zmiennością natury. Przez kojące kolory pór roku i doskonały dobór trwałych i naturalnych materiałów w krajobrazie. Każdy projekt jest tworzony przez utalentowanych projektantów z całego świata i specjalnie dla Ciebie dostosowany przez wykwalifikowanych rzemieślników i stolarzy. Skrupulatne detale i wyjątkowa jakość w pięknym wszechświecie projektów, które są trwałe. Wierzymy, że dobry design to nie tylko to, co widzisz, ale równie ważne są uczucia, jakie w nas wywołuje" - Bolia.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

średnica 21,5 cm
wysokość 23 cm
marka Bolia
design 365° North

Napisz opinię

Rotate industrialna lampa skandynawska Bolia

Rotate industrialna lampa skandynawska Bolia
Skandynawska lampa wisząca Rotate duńskiej marki Bolia. 365° North stworzyło niezwykłą, ale bardzo prostą lampę. Emanuje surowym, minimalistycznym i industrialnym wyrazem.   Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii