Lune 3 elegancka sofa Fritz Hansen

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie

Designerska sofa 3-osobowa Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon.

Dodanie przez Hayon unikalnego wymiaru estetycznego do koncepcji sofy zapewnia, że ​​Lune 3 jest nie tylko niezwykle wygodna, ale także piękna pod każdym kątem.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak sofa Lune 3.

Więcej szczegółów

29 199 zł

Sofa skandynawska trzyosobowa Lune marki Fritz Hansen.

Lune to duńskie słowo, które odnosi się do pewnej pożądanej, idealnej temperatury i uczucia, kiedy wszystko jest w porządku. Temperatura, jaką masz, gdy leżysz na ulubionej sofie pod ciepłym kocem i atmosfera, która powstaje, gdy na zewnątrz pada śnieg, gdy w kominku pali się ogień. Właśnie tak czujesz się z sofą Luna 3.

Jaime Hayón i Fritz Hansen wprowadzają nowy standard w modułowych sofach: jej odważny projekt wygląda i przypomina konwencjonalną sofę, ale oferuje wszechstronność konstrukcji modułowej z nieograniczonymi możliwościami: od prostej 3-osobowej do większych w kształcie litery L , wraz z opcjami szezlonga. „Sofy są zwykle prezentowane od przodu. Chciałem podkreślić piękno profilu Lune 3 i harmonię między oparciem a siedziskiem” – mówi Jaime Hayón.

Sofa Lune 2 Fritz Hansen dostępna również w wersji dwuosobowej Lune 2, oraz z szezlongiem Lune longue.

Lune 3 jest starannie skonstruowany, aby zwiększyć komfort w każdym calu sofy. Wyjątkowo miękkie siedzisko jest obite mieszanką bawełny i lnu, a poduszki są wykonane z czterech warstw materiałów z wierzchnią warstwą kaczego i gęsiego pierza. Siedząc, odczuwa się niesamowity komfort i miękkość, ponieważ poduszki dopasowują się do ciała. Sofa szybko powraca do swojego pierwotnego stanu po zaledwie kilku delikatnych gestach.

Designerska sofa Lune 3 Fritz Hansen 

Designerska sofa Lune 3 Fritz Hansen

Skandynawska sofa Lune 3 Fritz Hansen, tapicerka z I przedziału cenowego 

Skandynawska sofa Lune 3 Fritz Hansen tapicerka z I przedziału cenowego

Sofa trzyosobowa skandynawska Lune 3 Fritz Hansen dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 227 cm
szerokość 93,5 cm
wysokość 81,5 cm
wysokość siedziska 40,5 cm
wysokość podłokietników 60,5 cm
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Fritz Hansen
design Jaime Hayon

Napisz opinię

Lune 3 elegancka sofa Fritz Hansen

Lune 3 elegancka sofa Fritz Hansen
Designerska sofa 3-osobowa Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon. Dodanie przez Hayon unikalnego wymiaru estetycznego do koncepcji sofy zapewnia, że ​​Lune 3 jest nie tylko niezwykle wygodna, ale także piękna pod...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii