Lune 3 sofa z szezlongiem Fritz Hansen

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie

Designerska 3-osobowa sofa z szezlongiem Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon.

Dodanie przez Hayon unikalnego wymiaru estetycznego do koncepcji sofy zapewnia, że ​​Lune longue jest nie tylko niezwykle wygodna, ale także piękna pod każdym kątem.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak sofa Lune 3 longue.

Więcej szczegółów

33 690 zł

Designerska 3-osobowa sofa z szezlongiem Lune duńskiej marki Fritz Hansen.

Lune to duńskie słowo, które odnosi się do pewnej pożądanej, idealnej temperatury i uczucia, kiedy wszystko jest w porządku. Temperatura, jaką masz, gdy leżysz na ulubionej sofie pod ciepłym kocem i atmosfera, która powstaje, gdy na zewnątrz pada śnieg, gdy w kominku pali się ogień. Właśnie tak czujesz się z sofą Luna lounge.

Jaime Hayón i Fritz Hansen wprowadzają nowy standard w modułowych sofach: jej odważny projekt wygląda i przypomina konwencjonalną sofę, ale oferuje wszechstronność konstrukcji modułowej z nieograniczonymi możliwościami: od prostej 2-osobowej do większych w kształcie litery L , wraz z opcjami szezlonga. „Sofy są zwykle prezentowane od przodu. Chciałem podkreślić piękno profilu Lune lounge i harmonię między oparciem a siedziskiem” – mówi Jaime Hayón.

Sofa Lune 3 z szezlongiem Fritz Hansen dostępna również w wersji dwuosobowej Lune 2, oraz 3 osobowej bez szezlongu Lune 3.

Lune lounge jest starannie skonstruowany, aby zwiększyć komfort w każdym calu sofy. Wyjątkowo miękkie siedzisko jest obite mieszanką bawełny i lnu, a poduszki są wykonane z czterech warstw materiałów z wierzchnią warstwą kaczego i gęsiego pierza. Siedząc, odczuwa się niesamowity komfort i miękkość, ponieważ poduszki dopasowują się do ciała. Sofa szybko powraca do swojego pierwotnego stanu po zaledwie kilku delikatnych gestach.

Lune JH301 Sofa, 3-seater with left chaise longue Fritz Hansen szezlong lewy 

Lune JH301 Sofa 3seater with left chaise longue Fritz Hansen szezlong lewy

Lune JH302 Sofa, 3-seater with left chaise longue Fritz Hansen szezlong prawy

Lune JH302 Sofa 3 seater with left chaise longue Fritz Hansen szezlong prawy

Skandynawska sofa Lune 3 z szezlongiem Fritz Hansen, tapicerka z I przedziału cenowego 

Skandynawska sofa Lune 3 z szezlongiem Fritz Hansen tapicerka z I przedziału cenowego

Sofa 3 osobowa z szezlongiem Lune lounge Fritz Hansen dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 227,5 cm
szerokość 156,5 cm
wysokość 81,5 cm
wysokość siedziska 40,5 cm
wysokość podłokietników 60,5 cm
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Fritz Hansen
design Jaime Hayon

Napisz opinię

Lune 3 sofa z szezlongiem Fritz Hansen

Lune 3 sofa z szezlongiem Fritz Hansen
Designerska 3-osobowa sofa z szezlongiem Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon. Dodanie przez Hayon unikalnego wymiaru estetycznego do koncepcji sofy zapewnia, że ​​Lune longue jest nie tylko niezwykle wygodna, ale...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii