Lune 3 piękna skandynawska sofa Fritz Hansen

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie

Designerska 3-osobowa sofa Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon.

Dodanie przez Hayon unikalnego wymiaru estetycznego do koncepcji sofy zapewnia, że ​​Lune jest nie tylko niezwykle wygodna, ale także piękna pod każdym kątem.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

26 490 zł

Designerska 3-osobowa sofa Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon.

Lune to duńskie słowo, które odnosi się do pewnej pożądanej, idealnej temperatury i uczucia, kiedy wszystko jest w porządku. Temperatura, jaką masz, gdy leżysz na ulubionej sofie pod ciepłym kocem i atmosfera, która powstaje, gdy na zewnątrz pada śnieg, gdy w kominku pali się ogień. Właśnie tak czujesz się z sofą Luna.

Jaime Hayón i Fritz Hansen wprowadzają nowy standard w modułowych sofach: jej odważny projekt wygląda i przypomina konwencjonalną sofę, ale oferuje wszechstronność konstrukcji modułowej z nieograniczonymi możliwościami: od prostej 2-osobowej do większych w kształcie litery L , wraz z opcjami szezlonga. „Sofy są zwykle prezentowane od przodu. Chciałem podkreślić piękno profilu Lune i harmonię między oparciem a siedziskiem” – mówi Jaime Hayón.

Lune  jest starannie skonstruowany, aby zwiększyć komfort w każdym calu sofy. Wyjątkowo miękkie siedzisko jest obite mieszanką bawełny i lnu, a poduszki są wykonane z czterech warstw materiałów z wierzchnią warstwą kaczego i gęsiego pierza. Siedząc, odczuwa się niesamowity komfort i miękkość, ponieważ poduszki dopasowują się do ciała. Sofa szybko powraca do swojego pierwotnego stanu po zaledwie kilku delikatnych gestach.

Tapicerka:


długość 227 cm
szerokość 93,5 cm
wysokość 81,5 cm
wysokość siedziska 40,5 cm
wysokość podłokietników 60,5 cm
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Fritz Hansen
design Jaime Hayon

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii