Jerome Sofa 2 z dużym szezlongiem połączenie klasycznego i współczesnego designu Bolia

Kaschkasch Cologne

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Jerome to sofa dwuosobowa z bardzo dużym szezlongiem o klasycznym, ale współczesnym wyrazie duńskiej marki Bolia. Designed by Kaschkasch.

Seria Jerome to również moduły, które można łączyć w zależności od potrzeb i łatwo je rozdzielić, jeśli pojawią się pomysły na nową aranżację wnętrz.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design".

Więcej szczegółów

20 816 zł

Jerome 2-osobowa sofa z bardzo dużym szezlongiem, połączenie klasycznego i współczesnego designu marki Bolia.

Jerome jest również dostępny z dołączonymi drewnianymi tacami i można go zestawić jako piękną sofę lub z bardzo dużym szezlongiem, jeśli potrzebna jest dodatkowa powierzchnia zwiększająca komfort. Ta efektowna kolekcja jest ręcznie robiona w naszym kraju z najwyższą jakością, a dwustronne poduszki można obracać, aby przedłużyć żywotność.

Cena dotyczy sofy dwuosobowej z szezlongiem w tapicerce z I grupy cenowej, pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Fawn ma skandynawski, naturalny wygląd. Tkanina jest cudownie miękka i posiada subtelną grę kolorów. Fawn nada Twojemu domowi minimalistyczny i prosty wygląd. Drukowana technika kolorystyczna nadaje Fawnowi charakterystyczny wygląd, który jest pięknie uzupełniony autentyczną jakością podkreśloną certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje, że w produkcji nie są używane żadne niebezpieczne chemikalia.

wymiary Wysokość podstawy 19 cm
szerokość 316 cm
głębokość 184 cm
wysokość 70 cm
głębokość siedziska 82 cm
wysokość podłokietników 70 cm
marka Bolia
design Kaschkasch Cologne

Napisz opinię

Jerome Sofa 2 z dużym szezlongiem połączenie klasycznego i współczesnego designu Bolia

Jerome Sofa 2 z dużym szezlongiem połączenie klasycznego i współczesnego designu Bolia
Jerome to sofa dwuosobowa z bardzo dużym szezlongiem o klasycznym, ale współczesnym wyrazie duńskiej marki Bolia. Designed by Kaschkasch. Seria Jerome to również moduły, które można łączyć w zależności od potrzeb i łatwo je rozdzielić, jeśli...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii