Paste Sofa 2 kontrastowa skandynawska sofa Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawska sofa dwuosobowa Paste duńskiej marki Bolia, uosabia elegancki, a jednocześnie wygodny i komfortowy design. Zaprojektowane przez Böttcher & Kayser.

Elegancka rama jest podkreślona miękkimi, wyprofilowanymi poduszkami z wysokiej jakości pianki oraz włókna, która zapewnia przyjemny komfort.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design".

Więcej szczegółów

12 129 zł

Paste Sofa 2 kontrastowa skandynawska sofa marki Bolia.

Poduszki na sofie i fotelu są osadzone w całości, a poduszka oparcia jest przypinana do ramy, aby zawsze pozostawała na swoim miejscu. Elegancki i funkcjonalny detal, który przedłuża żywotność sofy i daje elastyczne możliwości projektowania. 

Sofa Paste dostępna jest w szerokiej gamie tapicerek oraz stelażem w kolorze czarnym, dębowym oraz dębowym bielony. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie, połącz sofę z fotelem, aby zachować ten sam elegancki i obszerny język projektowania i uzyskać spójne wrażenie i ekspresję.

Cena dotyczy sofy dwuosobowej w tapicerce z I grupy cenowej, pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Fawn tapicerka sofa Paste Bolia Design Spichlerz

szerokość 180 cm
głębokość 84 cm
wysokość 76 cm
głębokość siedziska 60 cm
wysokość siedziska 42 cm
wysokość podłokietników 76 cm
stelaż drewno
marka Bolia
design Böttcher & Kayser

Napisz opinię

Paste Sofa 2 kontrastowa skandynawska sofa Bolia

Paste Sofa 2 kontrastowa skandynawska sofa Bolia
Skandynawska sofa dwuosobowa Paste duńskiej marki Bolia, uosabia elegancki, a jednocześnie wygodny i komfortowy design. Zaprojektowane przez Böttcher & Kayser. Elegancka rama jest podkreślona miękkimi, wyprofilowanymi poduszkami z wysokiej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii