Tara rozkładany stół z litego drewna Artisan

Michael Schneider

produkt wykonany na zamówienie (18 - 20 tygodni)

Designerski, drewniany rozkładany stół Tara marki Artisan, uosabia skandynawski minimalizm połączony z nowoczesnym stylem.

Stół Tara to nowe spojrzenie na klasyczne rozkładane stoły. Wykorzystuje wyrafinowany, bardzo wygodny i łatwy w użyciu wbudowany mechanizm "butterfly" z 1 lub 2 wstawkami. Ten stół pięknie łączy formę i funkcjonalność.

 

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych meblach.

Więcej szczegółów

16 647 zł

Tara rozkładany stół z litego drewna marki Artisan.

Stół Tara idealnie komponuje się z krzesłami Tara dedykowanymi tej kolekcji. Designerskie krzesła Tara dostępne są z drewnianym, tapicerowanym lub skórzanym siedziskiem. W kolekcji Tara znajduje się również sofa Tara NOWOŚĆ 2021 r.

Stół Tara jest również dostępny w różnych długościach i szerokości. Funkcja rozkładana jest zrealizowana w wygodnym systemie "butterfly" z 1 lub 2 wstawkami.

Blat stołu Tara jest podcięty na kancie przez co sprawie niezwykle delikatne wrażenie. 

Artisan wykorzystuje do swojej produkcji lite drewno z surowców odnawialnych, tylko przyjazne dla środowiska materiały do ​​obróbki, naturalne oleje i wosk, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a stosowanie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.
Czysta natura, przekształcona i uformowana w jeden z najbardziej uczciwych projektów.

Dostępne rodzaje drewna:

Dostępne kolory drewna:

długość 120 / 140 / 160 / 180 / 200 / 220 cm
szerokość 94 cm lub 104 cm
wysokość 76 cm
grubość blatu 7 cm (wizualnie 2 cm)
forma prostokąt
materiał drewno
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany tak
marka Artisan
design Michael Schneider

Napisz opinię

Tara rozkładany stół z litego drewna Artisan

Tara rozkładany stół z litego drewna Artisan
Designerski, drewniany rozkładany stół Tara marki Artisan, uosabia skandynawski minimalizm połączony z nowoczesnym stylem. Stół Tara to nowe spojrzenie na klasyczne rozkładane stoły. Wykorzystuje wyrafinowany, bardzo wygodny i łatwy w użyciu...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii