Folia stolik kawowy Softline

Charlotte Honcke

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerski, skandynawski stolik kawowy Folia duńskiej marki Softline.

Stolik kawowy Folia inspirowany jest kształtem koniczyny widać to w trzyczęściowym blacie, oraz cienkiej metalowej ramie.

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 268 zł

Folia inspirowany naturą, stolik kawowy duńskiej Softline.

Stolik Folia dostępny jest w dwóch wysokościach i może być używany samodzielnie, ale wygląda najlepiej, jeśli umieścisz kilka razem w klastrze lub nakładających się parach. Projekt jest lekki i prosty, z wyraźnymi podobieństwami do natury.

Stolik kawowy Folia dostępny jest w kolorze czarnym, białym lub szarym.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w stoliku kawowym Folia.

Więcej informacji na temat stolika Folia dostępnych jest na stronie Softline

Stolik kawowy Folia dostępny jest w dwóch wielkościach

M Ø 50 x 40 cm

L Ø 50 x 45 cm 

wymiary Ø 50 x 45 cm
średnica 50 cm
wysokość 45 cm
materiał stal
marka Softline
Inne Stolik dostępny również w niższej wersji Ø 50 x 40 cm

Charlotte Honcke


Fascynuje mnie sztuka, formy i materiały. Grafika i moda to także rzeczy, które mnie inspirują. Żałuję, że nie zaprojektowałem mojego małego Fiata 500. Ma piękny i słodki wyraz, w którym łatwo się zakochać. Dobry projekt jest wtedy, gdy istnieją funkcjonalne i estetyczne kąty. Oprócz tych dwóch cech, projekt musi zaskakiwać lub zawierać ekscytujące szczegóły, które sprawiają, że jesteś zaciekawiony, więc wystarczy dotknąć, zobaczyć lub wypróbować meble. Jako projektantka jestem bardzo ciekawa i niezwykle szczęśliwa, że mogę pracować z tym, co mnie pasjonuje.

Napisz opinię

Folia stolik kawowy Softline

Folia stolik kawowy Softline
Designerski, skandynawski stolik kawowy Folia duńskiej marki Softline. Stolik kawowy Folia inspirowany jest kształtem koniczyny widać to w trzyczęściowym blacie, oraz cienkiej metalowej ramie.   Duński producent Softline łączy innowacyjny design,...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii