Epic Dining Table Steel skandynawski stół Gubi | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Epic Dining Table Steel skandynawski stół Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Uderzający stół obiadowy Epic Dining Table Steel został zaprojektowany przez GamFratesi dla marki Gubi.

Epic czerpie inspirację z kolumn świątyń greckich i architektury rzymskiej.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

19 456 zł

Epic Dining Table Steel skandynawski stół duńskiej marki Gubi.

Epic Dining Table Steel został wykonany z blach stalowych, które są galwanizowane, lakierowane, a następnie poddawane szeregowi procesów ręcznego wykańczania, szczyci się nowatorską estetyką, która z czasem patynuje, czyniąc każdy element wyjątkowym. 

Epic Dining Table Steel usytuowany w jadalni lub na otwartym planie, jest idealnym miejscem na przyjęcie rodziny lub na nieformalne spotkania z przyjaciółmi.

średnica Ø130
wysokość 74 cm
waga 102,8 kg
materiał stal
rozkładany nie
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Epic Dining Table Steel skandynawski stół Gubi

Epic Dining Table Steel skandynawski stół Gubi
Uderzający stół obiadowy Epic Dining Table Steel został zaprojektowany przez GamFratesi dla marki Gubi. Epic czerpie inspirację z kolumn świątyń greckich i architektury rzymskiej.   Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii