Superellipse 180 skandynawski stół Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Design Pieta Heina, Arne Jacobsena i Bruno Mathssona stół Superellipse 180 Fritz Hansen czerpie inspirację z ronda Sergels Torg w Sztokholmie.

Pięknie harmonijne Superellipse B613, precyzyjne krzywizny stołu idealnie komponują się z szeregiem stylizowanych przestrzeni, bez względu na rozmiar lub kolor wybranej powierzchni blatu.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak oryginalny stół Superellipse B613.

Więcej szczegółów

12 576 zł

Superellipse 180 skandynawski stół duńskiej marki Fritz Hansen.

Jego kształt inspirowany jest rondem Sergels Torg w Sztokholmie, Superellipse 180 jest świetny i zachęca do spędzenia przy nim wielu godzin. 

Stół Superellipse B613 Fritz Hansen prezentuje elegancki, podłużny kształt. 

Owalny stół B613 posiada rozpiętość nóg o trzech wysokościach do wyboru 52, 70 lub 74 cm ze stali chromowanej z blatem wykonanym z laminatu. Estetykę stołu podkreśla aluminiowy pierścień wokół krawędzi. Może wygodnie pomieścić cztery osoby. Jest określany jako stół demokratyczny, ponieważ zapewnia wszystkim siedzącym przy stole równą pozycję. Superellipse doskonale nadaje się do rozrywki i zachęcania do konwersacji.

Stół Superellipse z pewnością będzie w centrum uwagi w kuchni lub jadalni w domu. Jest również wystarczająco elegancki, aby można go było stosować w przestrzeniach komercyjnych, takich jak hotele.

Cena stołu Superellipse B613 Fritz Hansen dotyczy wariantu z blatem z laminatu.

Pozostałe opcje na zapytanie, zapraszamy do kontaktu. 

Fritz Hansen stół SUPERELLIPSE 180x120 Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory blatu Superellipse B613 Fritz Hansen

Fritz Hansen stół SUPERELLIPSE 180 Design Spichlerz kolory blatów

Nowoczesny stół Superellipse B613 Fritz Hansen dostępny jest w szerokiej gamie wykończeń, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat stołu Superellipse B613 zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 180 cm
głębokość 120 cm
wysokość 72 cm
stelaż nogi dostępne ze stali chromowanej lub malowanej proszkowo
rozkładany nie
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Superellipse 180 skandynawski stół Fritz Hansen

Superellipse 180 skandynawski stół Fritz Hansen
Design Pieta Heina, Arne Jacobsena i Bruno Mathssona stół Superellipse 180 Fritz Hansen czerpie inspirację z ronda Sergels Torg w Sztokholmie. Pięknie harmonijne Superellipse B613, precyzyjne krzywizny stołu idealnie komponują się z szeregiem...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii