Pluralis 320 nowoczesny stół skandynawski Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritza Hansena stół Pluralis KS423 charakteryzuje nowoczesny i ponadczasowy design. 

Stół Pluralis KS423 ma lekki wygląd i dobrze sprawdza się w różnych sytuacjach, od prywatnego domu po salę konferencyjną.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak oryginalny stół Pluralis KS423 dla 10 osób.

Więcej szczegółów

18 631 zł 18 631 zł

Pluralis o długości 320 cm to nowoczesny stół skandynawski duńskiej marki Fritz Hansen.

Seria Pluralis składa się z 6 rozmiarów, które można wykorzystać jako biurko do pracy, stół do spotkań lub stół obiadowy. Pluralis oferuje możliwość posiadania zintegrowanych systemów prowadzenia kabli.

Skandynawski stół Pluralis KS423 Fritz Hansen dostępny jest również jako stół dla 8 osób Pluralis 240, dla 14 osób Pluralis 480, oraz dla 20 osób Pluralis 720.

Stół Pluralis KS423 występuje w czterech wariantach blatu: laminat w kolorze białym i ciemno-szarym, linoleum w kolorze brązowym, oraz blat fornirowany z dębu i orzecha.

Podstawa Pluralis KS423, wspierająca powierzchnię stołu, ma ustawione pod kątem metalowe nogi, zapewniając stabilność i dużo miejsca na nogi.

Cena dotyczy stołu Pluralis KS423 z laminowanym blatem. Pozostałe opcje na zapytanie, zapraszamy do kontaktu. 

Fritz Hansen stół Pluralis KS 423 Design Spichlerz wymiary

Nowoczesny stół Pluralis KS423 Fritz Hansen dostępny jest w szerokiej gamie wykończeń, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat stołu Pluralis KS423 zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 320 cm
szerokość 120 cm
wysokość 72 cm
blat laminat
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

Pluralis 320 nowoczesny stół skandynawski Fritz Hansen

Pluralis 320 nowoczesny stół skandynawski Fritz Hansen
Zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritza Hansena stół Pluralis KS423 charakteryzuje nowoczesny i ponadczasowy design.  Stół Pluralis KS423 ma lekki wygląd i dobrze sprawdza się w różnych sytuacjach, od prywatnego domu po salę konferencyjną....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii